Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves gyermek mennyi időt...

1 éves gyermek mennyi időt bír az édesanyja nélkül, úgy hogy egy általa megszokott személyre bízzák?

Figyelt kérdés

#1 éves #anyuka nélkül
2012. szept. 26. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Az én lányom 3-4 hónapos kora óta van a nagyszülőkre bízva. Most már bőven elvan 5-6 órát.

De az altatáshoz még kellek vagy én vagy az apja, szóval ennél többet nem nagyon. De nem is kell még szerintem :-)

2012. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy volt nevelve? Ha az elejétől kezdve nem csak te gondoztad akkor semmi gond nem lesz.
2012. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha 2-3 órára más vigyáz rá.

Ez lemaradt.

2012. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kíváncsicska ***** válasza:
Az én lányom 10 hós akár több mint félnapot is el van nélkülünk.Persze a legelejétől vittük a nagyikhoz és mindenhova magunkkal.Gyerek és szoktatás függő
2012. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiam születése óta van hetente a mamánál. Ő simán elvan fél napot is.
2012. szept. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

9 hós a kislányom és van még egy 4,5 éves fiam.

most 6 hetet vagyok külföldön - a fiam már hozzászokott ehhez az életformához - rendszeresen kijárok.

A gyerekek az apjukkal vannak, szóval a megszokott személy kritériumnak megfelel :)

Skype-on tartjuk a kapcsolatot és a kislányom mindig felnevet és teljes extázisba kerül ha meglát a képernyőn.

Szerintem bármennyit kibír egy gyerek- a szülőnek a nehezebb!!! tapasztalat...sajna.

2012. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amennyit csak kell. Az én gyerekeim már aludtak a mamánál 1 évesen. A lányom 17 hónapos volt, amikor elutazott 5 napra a mamáékkal.
2012. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kisfiam pénteken lesz egy éves a htévén aludt először a maminál amúgy sokat van vele hetente min 2x 2-3 órát vigyáz rá. a barátaim meglepetés szülinapi bulit rendeztek nekem a férjem elintézte a gyerekeket szegények ezt hitték örülök majd, ha bulizhatok végre, de én meg egész éjjel remegtem a pici miatt:))Persze nekik nem mondtam meg. pedig csak pár háznyira lakik a nagyi.

Láthatóan a törpe jól elvolt nélkülem éjszaka sem volt gond, bár mikor mentem érte akkor nagyon bújt. A nagyfiamat anno sokkal előbb is otthagytam anyunál, akkor még főiskolára jártam vizsgaidőszakban volt hogy ott aludt már fél évesen is.

2012. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akár több napot is.
2012. szept. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!