Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el a férjemnek,...

Hogy mondjam el a férjemnek, h lányunknak aki 13 éves 20 éves barátja van?

Figyelt kérdés

Idén nyáron jöttek össze, 4. hónapja lesz már én engedem a kapcsolatukat mivel tényleg szeretik egymást és megbizom a fiúban! Lány apja hallani sem akar a dologról 13 éves lány 20 éves fiúval... de az ő esetükben nincs semmi rossz jól kijönnek nem veszekednek nincs köztünk erotika csak szeretnek kézenfgova sétálni csókolozni vagy filmezni

Hogyan kéne a lányom apjának elmondani,anélkül,hogy én legyek a rossz?



2012. dec. 9. 11:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

"de az ő esetükben nincs semmi rossz jól kijönnek nem veszekednek nincs köztünk erotika csak szeretnek kézenfgova sétálni csókolozni vagy filmezni "


Aha, szerinted:DDD

2012. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
"A lány apja hallani sem akar a dologról..." "Hogyan kéne a lányom apjának elmondani.." Most akkor el lett neki mondva, de ő hallani sem akart róla? Amúgy a fogalmazásod és a nickneved alapján te inkább a kislány vagy, semmint az anyuka.
2012. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy 20 éves fiúnak tényleg nincsen semmiféle szexuális vágya, úgy van mesemondó :D
2012. dec. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%
bocsánat az offért, én 30 éves nő vagyok, és 14 évesen volt egy több hónapos kapcsolatom egy 21 éves sráccal. Nem feküdtem le vele, és ez nem azt jelenti hogy nem voltak neki szexuális vágyai, hanem azt hogy visszafogta magát mert tudta hogy 14 évesen én erre még éretlen vagyok. Van ilyen.
2012. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kamu kérdés:DA nickneved alapján szerintem te nem lehetsz anyuka.Meg hallani se akar róla de még el sem mondtad neki.Ez nagyon gyabus.
2012. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

kislányom apja ismeri a fiút valamilyen szinten mivel ő az aki nyáron eltiltotta őket egymástól,tudja a nevét és hogy mennyi idős...

ebben kérném segítségeteket,hogyan mondjam el neki azt,hogy én engedem nekik az együtt járást?!

2012. dec. 9. 11:47
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem úgy mondd el neki, hogy "drágám, mint tudod, a kislányunk egy fiatal férfival jár. Eddig engedtem, mert nem tudtam kezelni a helyzetet, de most már sarkamra állok. Szóval, beszélünk együtt a lányunkkal, hogy hagyja inkább a fiúját fiatal nőkkel járni, akikkel élheti a fiatal felnőttek életét, a mi lányunk meg inkább legyen még korabeliek életét élő lány?"
2012. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
"Szívem, bár mi még nem tudjuk, de a kislányunk már nem szűz!"
2012. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
99%

rá kellett" ülnöm" a kezemre,és várni,mert olyat írtam volna,hogy örökre kitiltanak innen.Hogy engedheted,hogy 1 20 éves fiúval járjon?Egy ennyi idős fiút nem hinném,h nem érdekel a szex.Ha meg tényleg nem szexelnek,akkor a srác azt mással teszi,jó palira veszi a lányod.


Bár szerintem ez kamu kérdés..

2012. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Kislány! Nem kéne anyukád nevében írogatni! Oks? lol.... Na először is, egy 13 éves kislány egy 20 éves férfival? Soha a büdös életbe nem engedném! Max. 15 éves barátja lehetne, de ilyen idősen nem örülnék neki, ha barátja lenne... és visszatérve ahhoz, hogy az anyukád nevében írsz... elég feltűnő, hogy te vagy a kis csaj. Tele van helyesírási hibákkal a mondanivalód. FAKE.
2012. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!