Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el a férjemnek,...

Hogy mondjam el a férjemnek, h lányunknak aki 13 éves 20 éves barátja van?

Figyelt kérdés

Idén nyáron jöttek össze, 4. hónapja lesz már én engedem a kapcsolatukat mivel tényleg szeretik egymást és megbizom a fiúban! Lány apja hallani sem akar a dologról 13 éves lány 20 éves fiúval... de az ő esetükben nincs semmi rossz jól kijönnek nem veszekednek nincs köztünk erotika csak szeretnek kézenfgova sétálni csókolozni vagy filmezni

Hogyan kéne a lányom apjának elmondani,anélkül,hogy én legyek a rossz?



2012. dec. 9. 11:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
21%
SEHOGY!!!! Majd ha akarja, ő elmondja,és amúgy nemértem h az ilyen dolgokat miért nem hagyod a gyerekre h az apjának mikor és hogyan mondja el... És amúgy, ha csak a legkisebb célzást is teszed, teleszel a rossz.
2012. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

20-as, itt nem arról van szó, h egy 9 évvel idősebb férfi udvarol egy 18 éves fiatal nőnek. Hanem arról, h egy 20 éves férfi jár egy 13éves(!), 7. álltalános iskolás kislánnyal.

Ez messze nem ugyan az.

Gondolj bele. Te 13 évesen, mit kezdtél volna azzal a 22 évessel? 18 évesen a 27 évessel megint más.

16-os vagyok. Mint mondtam, nekem 17 évvel idősebb a párom. 18 éves korom óta ismerem, és 19 éves korom óta vagyunk egy pár. 3 éve együtt is élünk.

A kérdezőnél sem a korkülönbség a baj. Hanem az, hogy a fiatalabb fél még gyerek. Nem is akármennyire!


Az utolsónak meg csak annyit üzennék:

Hogy ez nem a 13 ével kislány magán ügye. El kell mondani az apának, ha már anyuci nem tud józan gondolkodású és erélyes lenni.


Egyébként, elég csak egy rossz indulatú szomszéd bejelentése. És a kedves Rómeó mehet a börtönbe, kiskorú megrontása miatt. Júliára és kedves családjára meg rámászik a gyámhatóság.


Ha már józan eszed nincs, kedves "anyuka", legalább a törvényt tartsd be!

(Én sem hinném, h te vagy a szülő, de nem is nagyon lényeg. Remélem megjön az eszed.)

2012. dec. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

20-as vagyok. Nem szerettem volna biztatni senkit. Azt hangsúlyoztam, hogy a 13 éves kislányhoz nem nőként közeledik egy 22 éves (de legyen akkor már 20) éves pasi... :) Én 13-14 évesen még simán barbiztam meg papás-mamást játszodtam (és most szigorúan a gyerek verzióra gondolok). Persze eljátszodtuk néha azt is, hogy X Y-nak a kis szeretője, de 13-14 éves kisfiúkkal, akiknek tényleg nem járt még máson az esze akkoriban, mint a kézen fogva sétálás.

Tudom, hogy már klisé a mai fiatalok korai érése, csak azt nem értem, 50 évesen milyen gyerekkorra fognak majd ők visszaemlékezni...?

2012. dec. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 senior24 ***** válasza:
100%

13 éves egy 20 éves sráccal?

Nyugtassatok meg h nem létezik ilyen modern tudatlan androidos anyuka.

Igazat adok azoknak akik ellenzik,én is csak ezeket irtam volna le!

Ó édes Istenem!Itt tartunk!Be fog igazolodni amit szoktam mondani,h ha szüz lányt keresel akkor menjle az ovodába,TALÁN találsz is olyant.Mert lassan jön egy modern,androidos,tudatlan szöke anyuci,aki felteszi majd a kérdést h "8 éves lányom nem bajha jár egy 22 évessel?"

És a legmeglepőbb h vannak azért szép kis számmal szülök akik teljesen természetesnek tartja,h a kislánya akinek még a barby babánál meg a homokozonál van a helye,most f'szt fogdosson ráadásul egy jol megérettet.Kár h nem mehetek vissza a multba egy pár évtizedet,mert ebben az androidos korban már nem érzem jol magamat,föleg ilyen anyukák mellett!

Amugy meg faternek totál igaza van!!!!!!

2013. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%
Szerintem is kamu, marcsak az "anyuka" irasmodjabol kovetkeztetve is. Viszont ha ez igaz, az anyuka egy roppant nagy... Na jo, nem leszek tragar, pedig most olyat momdtam volna... Nem ez a lenyeg. Lehetoseg 1: a lanyod es a pasi mar regen tul vannak mindenen csak te semmit nem tudsz. Lehetoseg 2: a pasi szereti valamilyen szinten a lanyt es visszafogja magat, de ne aggodj nem fog ez sokaig tartani... Lehetoseg 3: megcsalja a lanyodat vagy kur*akkal elegiti ki a szexualis igenyeit. Egy 20 eves pasi egy 13 eves kiscsajjal? Nem buzlik neked a dolog?? Ez a hapsi egy pedofil!!
2013. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 senior24 ***** válasza:

Nembaj,annyira tudatlan az ilyen anyukák h már fáj.Az a helyzet h egy huszonéves srácnak kell elmagyarázni egy családanyának h hogyan kell nevelni!!!

:D :D Ilyen anyukák vannak.Tisztelet a kivételeknek!!!

2013. febr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 senior24 ***** válasza:

Még annyit szerettem volna:Azt hittem h ez nem kérdés,hiszen egy épp elméjü kötelességtudó anya evidens h nem engedi a lányát egy olyan sráchoz aki 20 éves.A 20 évesek tudod h hogy gondolkodnak,nem mintha késöbb ,meg fitalabban nem,de elmondom neked h 3 dolog jár a fejében:dugás dugás dugás."Mert ö nem olyan" jönne a válasz,és te el is hiszed?Lehet h jogyerek,de akkor is férfiből van!!És olyankor igencsak tombolnak a hormonok.lehet h nem most,de majd késöbb megdugja azt a 13 éves kislányt,vagy megcsalja.Különben is mit akar egy 20 éves egy 13 évestől?Szerintem a srácnál valami nem stimmel agyilag.Még azt sem záromki h pedofil hajlamai vannak,ami valószinü valami mentális sérülés miatt alakult ki benne.

A legjobban azt nem hiszem el,hogy te ezen gondolkodsz és felrakod a kérdést h hogyan mondjad el?Vagyis te már jová hagytad ezt (hát nevezzük) kapcsolatot.És szerintem veled is lehetnek problémák,mert normális épp eszü anyuka ilyent nem enged meg és élből elutasitaná,nem érdekelné h mennyi ideje vannak együtt.

De te tudod,egyébként meg már az is lehet h nem szüz!Ilyenek a mai tinik,legalább nem lesz gáz a suliban,mert számukra ez egy oriási kérdés.

Szomorú vagyok h ilyen világot élünk!

2013. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Figyelj, ha te vagy az édesanya,azt mondom neked, hogy hiába tiltja párod a kapcsolatot,mert ők így is úgy is együtt lesznek...megmondom őszintén én 14 voltam mikor a 23 éves párommal megismerkedtünk, ezelőtt 8 éve...köszönjük szépen nagyon szépen megélünk,saját lakás, páromnak munkahely, nekem pedig egy 1 éves kismanó adja a napjaim..:).

Ha maga a lány vagy,akkor annyit mondok neked, hogy őszintén állj oda a szüleid elé és beszéld meg velük,és valószínűleg..vállald a következményét. Tapasztalatból mondom. Ha továbbra is minden jól megy közted és a fiú közt,akkor szuper...ha nem akkor tanultál a hibáidból...ilyen dolgokon mindenki átesik... Legfontosabb a szüleid felé tartott őszinteség és tisztesség...

2013. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!