Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el a férjemnek,...

Hogy mondjam el a férjemnek, h lányunknak aki 13 éves 20 éves barátja van?

Figyelt kérdés

Idén nyáron jöttek össze, 4. hónapja lesz már én engedem a kapcsolatukat mivel tényleg szeretik egymást és megbizom a fiúban! Lány apja hallani sem akar a dologról 13 éves lány 20 éves fiúval... de az ő esetükben nincs semmi rossz jól kijönnek nem veszekednek nincs köztünk erotika csak szeretnek kézenfgova sétálni csókolozni vagy filmezni

Hogyan kéne a lányom apjának elmondani,anélkül,hogy én legyek a rossz?



2012. dec. 9. 11:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Lehet rossz bárki apukád szemében,lényegtelen de a fiú még börtönbe is kerülhet. Teljesen jogosan. Mérlegelni kellene. Ez bűncselekmény amit a 20 éves csinál.
2012. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne mondd el, hanem ne engedd. 13 évesen gyerek még és nem hiszem el, hogy egy 20 éves férfi sétálgatni akar, de ezt szerintem te sem hiszed el.


Aki azt írta, hogy neki is ilyen korba ennyi idős pasija volt és nem volt semmi, elhiszem, de azóta eltelt majdnem 20 év. Tuti, hogy a 13 éves lány már nem szűz.

2012. dec. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

14 vagyok és a szüleim szerint a 17 éves barátom idős hozzám. Szóval csak megsúgom, egy 20 éves vagy egyetemre/fősulira jár vagy dolgozik már. És képzeld csak el, a szüleim 25 évesek voltak, mikor születtem, innen arra akarok kilyukadni, hogy 5 év múlva, mikor te jó esetben ténylegesen "élni" kezdenél, ő már dolgozó, felnőtt ember lesz aki esetlegesen gyerekeket akar.

Biztos, hogy te vagy a lány, a KISlány:)

2012. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
én 13 éves vagyok de még 16 éves fiúval sem járnék...20 éves fiút nem érdekel a szex? kétlem.
2012. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég gáz,elég felelőtlenség engedni,hogy a 13 éves KISLÁNY mert az,egy 20 éves pasival járjon,ráadásul valami nem oké a fiúval,ha egy kislányt nőnek tekint,attól függetlenül van e melle a lányodnak vagy nincs.Egy 20 évesnek több kell,mint filmezés meg csók,elég felelőtlen szülő aki ezt engedni,már ha az anyuka kérdezi,igaza van az apukának teljes mértékben a kislány barbizzon ne farkat fogdosson
2012. dec. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
87%

13 évesen a lány még csak 7. osztályos!!!!

Van-e neked normális eszed?!?!?! Nekem 17 évvel idősebb a párom, korkülönbség miatt még nem volt problémánk a 4 év alatt. De b@szod, akkor én már 19 múltam. S

X@ros kis 13 éves taknyos koromban eszembe nem jutott volna 20 évessel kezdeni!

16 voltam amikor felszettem egy srácot egy discoban, kimentőnk beszélgetni és akkor derült ki, hogy 21 éves. Nagyon tetszett, de nemet mondtam a továbbiakban való ismerkedésre/randikra.

Nagyon gyorsan beszélj a sráccal és a lányoddal is, hogy ennek a kapcsolatnak storno! A kedves férjednek igaza lesz, ha leszedi a fejeteket.

A lányodat meg küld vissza a barbie babáihoz!

Még is miféle anyuka vagy te?! Nem mersz "nem"-et mondani a lányodnak a saját érdekében, nehogy megharagudjon rád? Ebből lesz a sok tini anyuka.

2012. dec. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Én erősen kétlem, hogy ilyen naív szülő létezik, aki a férje ellen cselekszik és megbízik egy 20 éves férfiban, hogy nem mászik rá a tinédzser 13 éves lányára... ugyanmár! Az a 20 éves sem lehet normális, ha kielégíti egy 13 éves lánnyal a filmnézés és csókolózás! Őszintén remélem, hogy kamu kérdés, mert anyucival komoly gondok lehetnek, ha nem! N28
2012. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves lány vagyok, szóval elég sok 20 éve srácot ismerek. Egy nagy közös van mindben, hogy nem állnának össze egy 13 éves lánnyal. Én gyerekként elég sok dolgon mentem keresztül, mindenki azt mondta hogy sokkal érettebben gondolkozom a korosztályomnál, de eszembe nem jutott volna egy 20 évessel kezdeni. Egyébként ha egy 20 éves fiú nem akar többet a csókolózásnál, akkor ott pszichés gondok vannak nála.
2012. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%
Bár valószínűleg tényleg kamu a kérdés, azért leírom, mi történt velem. Amikor 13 éves voltam, a szüleim a két nagyobb unokatestvéremmel elengedett egy táborba, ahol én voltam a legfiatalabb. Igazából valószínű, hogy mindenkinek csak láb alatt voltam, és szinte egész idő alatt egyedül olvasgattam :)) Aztán az egyik srácnak feltűnt, hogy egyedül vagyok folyton (ő akkor volt 22 éves), és nagyon sokszor odajött mellém, megkérdezte, miről szól a könyv. Kérdezősködött erről-arról, virágot szedett nekem, beszélgetett velem a sulis dolgaimról. Semmi több. Aztán véget ért a tábor, én el voltam szállva tőle, ő viszont nem sokkal később kiment dolgozni Németországba. Mikor 18 éves voltam, újra találkoztunk. Nagyon próbálkozott, és kitartó volt majdnem egy évig, de a szüleimnek nem tetszett... és én hülye voltam, és hallgattam rájuk. Nem jöttem össze vele. Azóta ő megnősült, egy velem egy idős lányt vett feleségül.
2012. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és most én vagyok 22 éves.
2012. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!