Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a 13 éves lányotok ilyen zenéket hallgatna?


2012. dec. 10. 19:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kamasz korban van, így semmit. Én is hallgattam ilyet, és még durvábbat is, és most egy kiegyensúlyozott anyuka vagyok :)
2012. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2012. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Azt, hogy hallgassa meg a duality-t.
2012. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
28 vagyok és a tinikorom második fele ilyen zenékkel volt tele :) nincs ezzel semmi gond. Normális, felelősségteljes, kiegyensúlyozott felnőtt lettem. A feszültséget le kell vezetni valahogy, kinek a zene, kinek a sport, kinek más :) 13 évesen picit korainak érzem, hogy stresszeket kelljen levezetned, de hát ha neked ez tetszik, akkor ez tetszik.
2012. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon imádom ezeket a zenés kérdéseket, hogy mit szólnának a szülők, ha a gyerekük olyat hallgatna...nagyon-nagyon unalmas már. Nem szólnék semmit, semmilyen zenére. Nekem is megvan a saját stílusom, amit lehet, hogy épp a gyerekem nem fog szeretni, és nem igazán érdekelne, hogy ha leszólná. Semmi jogom nem lenne beleszólni, hogy mit hallgathat, és ez fordítva is igaz.
2012. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy majd kinövi.Ilyen dologba nem szòlnåk bele.
2012. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Marilyn király, annak ellenére hogy én leginkább csak popt vagy jpopot szoktam hallgatni. Semmit nem szólnék,mindenkinek megvan a saját stílusa.
2012. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok és kb 13 éves korom óta nagy Slipknot fan vagyok és még egy jó ideig az is maradok :) Nincs ezzel semmi gond szerintem van saját ízlése és nem a mai divat slágereket hallgatja ennyi.Amúgy a műfajon belül vannak sokkal durvább zenekarok (szintén kedvelem) szóval ez még nem a vég :)
2012. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok szülő, de nem szólnék semmit. Nem ettől lesz jobb vagy rosszabb ember. Ha Justin Biebert hallgatna, akkor kérdeznék rá esetleg egyszer, hogy: "A füleden ülsz, kisfiam/kislányom?"

Annak idején (sőt, ma is) a szüleim a Black Sabbath, a Deep Purple, a Led Zeppelin és más hasonló, akkoriban kifejezetten kemény zenék bűvöletében éltek, így nem kaptak szívrohamot, ha az én szobámban is felcsendült pár nem túl lágy hangzású muzsika. Ők is rendes emberek lettek, én is. A te lányod sem fog személyiségtorzuláson átmenni Manson zenéi miatt, nyugi! :)

2012. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
őszintén? F.szom már a k.rva „mitszölnátokhailyenzenéthallgatna” f.szságokból... B.sszátok meg vqn ízlése a gyereknek, amibe k.rvára nincs jogotok beleszólni... Azt hallgat, amit akar!!! Jobb lenne, ha egy kis divatb.zi kis r.banc lenne, aki csak azért hallgat vmit mert ˝menő˝?? Az olyqn divatmajmokból lesznek a drogosok, alkeszok, dohányosok, mert az ˝menő˝... Elnézést azoktól, akik nem ezek miatt csinálnak ilyeneket, hanem mert nekik jólesik.
2012. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!