Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Csak én voltam csá kérdése:

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
sziasztok tuti hogy el fogtok itélni mert csak 15 éves vagyok, de már voltam barátommal szexuális kapcsolatban, 1x nem védekeztünk, de azóta már meg volt a menzeszem és nem is engedte belém, de szerintem pár csepp ha belém került akk problémát okozhat. nagyon félek mert tegnap is rózsaszines folyásom volt ma meg barnás, viszketnek a melleim, rossz alvó lettem, és alig eszek. anyu azt mondta hogy ez lehet a terhesség jele is, eléggé ideges lett mikor elmondtam a tüneteket, de azt mondta csak h nagyon reméli hogy nem vagyok terhes... félek :/

2012. dec. 14. 17:03
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok.
2012. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
...
2012. dec. 14. 17:08
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Vegyél tesztet. Máskor meg ne szexelj védekezés nélkül, mert ha most nem is, később biztos teherbe fogsz esni így. Anyád meg igazán lekeverhetne egy pofont.
2012. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
ha megpofozna az max annyit segítene a helyzeten ami egyenlő a 0val
2012. dec. 14. 17:15
 5/37 anonim ***** válasza:
72%
Megtartod?
2012. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
most ez komoly? kb hány százalék van arra h terhes vagyok? :OO
2012. dec. 14. 17:19
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mit hittél, viccelünk b.meg? Csináljál már egy tesztet, ne itt vergődj.

És tanulj meg védekezni, ha már eddig nem sikerült.

2012. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, elég biztos, hogy terhes vagy. De lépned kell valamit, nem pedig írogatni:/

Azzal nem érsz sokat.


Egyébként most várom a harmadik babámat, hidd el tudom mit beszélek. Ha esetleg lenne kérdésed, akkor nyugodtan írj privátba, segítek ha tudok.

2012. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%

50-50%, hogy az vagy!


Eléggé ... vagytok, hogy ilyenre mint a védekezés nem gondoltatok. Legalább TE a saját érdekedben mondtad volna neki, hogy gumi nélkül hozzád sem nyúlhat...

Mikor történt ez? Nem itt kéne kérdezgetni hanem nőgyógyászhoz elmenni, aki tud adni 72 órás ( asszem már van ennél több órás) esemény utáni tablettát, vagy valami mást tanácsolni.


Bakker, fiú létemre nekem kell kioktatni egy lányt.

2012. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%
120 órás is van, szóval, ha 5 napon belül történt még van esélyed.
2012. dec. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!