Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukám terhes és pár nap...

Anyukám terhes és pár nap múlva lesz a szülinapja. Szerintetek mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondoltam ami nem kerül túl sokba, esetleg sajátkészítésű is lehet.Valami frappánsat szeretnék aminek tutira örülne, esetleg lehet köze az új családtaghoz is:) van ötletetek?

16/L


2011. márc. 5. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
valami szép kis babanaplót vehetnél neki, hogy a kistesód érkezése után majd együtt tölthessétek ki (bár ami nagyon szép, az egyben drága is 2-3 ezer Ft)
2011. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válasz. Tetszik az ötlet, később milyen jó lesz majd visszanézni benne a képeket.
2011. márc. 5. 23:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a babanaplóra gondoltam először. Vehetnél egy egyszerű kemény borítású füzetet és azt kidekorálhatnád különböző babás dolgokkal(masni ha lány,mini cipő),belülre pedig írhatnál különböző fejezeteket,mint pl.:"1. hetesen" "1 hónaposan" "fél évesen" stb. stb. De ha esetleg jó a kézügyességed,akkor ha veszel agyagot megcsinálhatnád agyagból a családodat az új taggal,de nem pont emberi formában (mint pl.: egy macska család,vagy hasonló)
2011. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Dejó. A babanapló nem csak az én ötletem.

Mellékesen megjegyezném ,hogy már vettem egyik rokonnak énsi :) Nem volt több 800 ft-nál,és azért tartalmas volt.... :) szóval ha körülnézel,nem feltétlenül kell 2000-3000rel menni,de ki tudja... :/


Nekem még az is eszembe jutott ,hogy csináltass egy közös képet (hogy anuykád terhesen,és a szalád többi emberkéje) ,és vagy bögrére tetesd rá,vagy polora,esetleg egy nagy kép,vagy a tesód első rugdalózójára. :) Nem tudom az árakat,szóval igy nehéz...

De körübelül ilyen kis apróságok,amikre igy emlékezik a "termes" szülinapján. :)

Sok sikert!

2011. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én babajátékot vettem anyukámnak szülinapjára amikor terhes volt :)
2011. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez mind nagyon jó :) csak az a baj, hogy anyukám még csak 8 hetes terhes szóval még korai lenne játékot vennem vagy fiús lányos dolgokta mert még nem tudni.
2011. márc. 6. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is babanaplóra gondoltam. :)
2011. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem babaholmit vennék neki, hanem valami olyasmit, ami neki szól. Pl masszázs vagy valami kozmetikum (akár kakaóvajas testápoló a hasára, hogy ne legyen csíkos). A babaholmikat tartsátok meg a babának!:)
2011. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

bocsi hogy belekotyogok, nem vagyok épp tini, 28 éves vagyok van egy kislányom és terhes vagyok

tök kiakadnék ha babás cuccot kapnék, úgyis mindenki a babával van /lesz elfoglalva, ez legyen csak az Ő napja!!!

2011. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na elkészítettem a babanaplót :) nagyon tetszik, hatalmas meló volt de végre kész. Anyukámat már felkészítettem, hogy épp aktuális lesz neki amit kitaláltam, szóval sejti hogy valami kismamás vagy babás. Remélem nem sérelmezi majd :D:D
2011. márc. 10. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!