Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljem rá a szüleim?

Hogy beszéljem rá a szüleim?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor el akarok menni egy buliba, de anyu előtt még csak szóba se merem hozni. Egy kis városban lakunk, és a legjobb barátnőmmel mennék(aki ugyanannyi idős mint én és szó nélkül elengedték), meg egy fiúbarátommal egy disco-ba.

Eddig egyszer voltam egy házibulin, de ott se történt semmi olyan ami miatt nem engedhetne. Egyszerűen csak nem bírja felfogni, hogy már nem vagyok kicsi. Sehova nem enged el, vagy ha mégis, akkor max. egy óra, és közben hívogat és SMS-t ír hogy hol vagyok, mikor megyek.

Mivel tudnám meggyőzni őt? Ti elengednétek? :)


17/L



2012. dec. 18. 16:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

annyira nem értem miért akarsz diszkóba menni...

menny egy jóféle lazulós házibuliba

2012. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert az épp nem lesz. :D
2012. dec. 18. 16:39
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
akkor tekerjetek egy ganját és mennyetek ki az utcára, sokkal jobb mint a gagyi klubbok
2012. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
és ha nem kérdezed meg, hanem csak elmész?
2012. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát azt inkább nem. :D
2012. dec. 18. 17:03
 6/17 anonim ***** válasza:
5%
töltsed otthon, a család melegségében. miért jó hülye diszkóba menni, hotrészegre inni magunkat.
2012. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez az, hogy minden évben otthon töltöttem a szüleimmel a szilvesztert, míg a barátaim buliztak.

Nem akarok, és nem is fogok hótrészeglenni.

Ez nem olyan disco mint a "pesti nagy ribihelyek". A lényeg az hogyha azt mondanám neki, hogy barátnőmnél töltöm a szilvesztert, oda se engedne el.


Légyszi normális válaszokat írjatok.

2012. dec. 18. 17:50
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
hát, ha tudod, hogy nem fog elengedni discoba, akkor hazudj. mondd, hogy a barátnődnél lesztek... bár ennyi idős korban tényleg megérthetné.
2012. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem 17 évesen nyugodtan elmehet,én is annyi voltam mikor először elmentem rendes buliba nem csak otthon vagy a barátnőimmel voltam.Mondjuk nem vagyok büszke mert ittam mindenfélét kimaradt pár óra az életemből,és összejöttem egy sráccal is,de ennyi volt senkivel sem szexeltem,hazataláltam és jól is éreztem magam az elején.Mond el nekik,hogy már nem vagy kislány nagyon szeretnél elmenni max 2re hazaérsz,vigyázol magadra és bekapcsolva lesz a telefonod is,ott lesznek a abrátnőid
2012. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
szia! én is hasonló problémával küzködök,bár 2évvel fiatalabb vagyok,mint Te. én egy barátnőmmel szeretnék egy "falusi" diszkóba menni. anyumnak egyenlöre annyit mondtam,hogy hìvtak, de meg sem hallotta(egyébként mindig ezt csinàlja,ha nem akar elengedni valahová).ikketve hát nem akarta meghallani. én ezt úgy kerülöm meg,hogy apukám előtt szólok neki,vagy épp először aput kérdezem meg,hogy mehetek-e. egyébként sehova nem járok el (van egy "enyhe"önbizalomhiányom,ezekből kifolyólag van max.5barátnőm),és kitünő tanuló vagyok. 15L
2012. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!