Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi történhetett a haverommal?...

Mi történhetett a haverommal? 18 évesek vagyunk.

Figyelt kérdés
Régen sokkal jobb arc volt. Lógtunk néha óráról, iszogattunk, bulizgattunk, szórakozgattunk, lazák voltunk. Idén elkezdett diákmelózni suli mellett, nem jön el bulizni mert "fáradt", és a szokásos laza öltözködése helyett is ilyen ingbe meg sz*rokba járkál. Régen lazább felfogása volt, nem is találkozik mát velem/velünk, pedig a kamaszkor a szórakozásról szólna.
2012. dec. 18. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert 18 éves, és megkomolyodott, érthető.

Munkát vállalt, magának keresi a pénzt, te nem.

Nem kamasz már többé, csak te.

ennél jobban nem tudom kifejteni

2012. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő lehet előbb lábal ki a kamaszkorból mint Te. Természetesen elfárad ha melózik, emiatt sokan nem mennek bulizni örülnek ha otthon lehetnek habár nem tudom hány órába dolgozik a haverod. A barátság nem arról szól hogy iszogattok meg bulizgattok. Szerintem nem történt vele semmi, csak felelősség teljesebb lett.
2012. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
röviden és tömören: felnőtt.
2012. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Munka mellett ne csodáld, hogy fáradt. Az ing pedig nem sz_r. A munka sokat változtat ám az emberen, ez egyfajta felelősség. Ő már a munkát fontosabbnak tartja, mint a piálgató haverokat. 18 éves, ez várható volt. Hát, ez történt. Jobb esetben pár év múlva veled is ez fog történni.
2012. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2%
Már nem azért de a legjobb bulik az egyetemeken vannak és ott isznak a legtöbbet szóval azért nem kell még 18 évesen megkomolyodni ennyire.
2012. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő most nőtt fel. Neked lehet, hogy úgy jó, úgy lesz jó, ahogy te élsz, neki így jó, ő ezt szeretné. A barátság nem ivócimboraság, szóval ezért még ne szakadjon meg köztetek a kapcsolat.
2012. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felnőtt!

Ezt el kell fogadni :)

Én is ilyen vagyok :)

Nem bulizok, dolgozok :) Pénzt keresek és ledobtam magamról a bolond laza csaj jellemet.:)

2012. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!