Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit csináljak a...

Szerintetek mit csináljak a haverommal? Van értelme továbbra is a barátjának lennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom. Ő most szerelmes egy lányba, de a lány nem akar vele járni (ritkábban bunkó is vele), de annak ellenére sokat költ rá.

Mostanában nagyon sokat ,,panaszkodik" a szerelmi bánata miatt. Nem foglalkozik velem, csak akkor jön oda hozzám hogyha per pill nincs jó kedve. Aztán meg hallgathatom, hogy neki milyen szar. Vagy emiatt panaszkodik, vagy pedig más miatt. Múltkor arról tartott kiselőadást, hogy milyen szar élete van és hogy ennél már csak a halál lenne jobb. Valamint hozzátette még, hogy én nekem pl nincsenek gondjaim (ez a feltételezés nem volt jó húzás a részéről, közöltem is vele, hogy szerintem fogalma sincs, hogy ki mit érez, ki min ment át).


Régebben azt mondta, hogy számíthatok rá és hogy bízhatok benne. De ennek ellenére sem érdekli, hogy mi van velem. Egyszer beszéltem vele, hogy foglalkozzon velem többet, ha számítok neki. De nem változott semmit sem.

Kezdem nagyon unni, hogy nem vagyok más csak egy szemetes.. Azt hiszi, hogy neki van a legrosszabb élete a világon. Mondtam neki, hogy ő legalább tud kire számítani.


Szóval ez amolyan egyoldalú barátság. Van ennek értelme? Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett.

/L


2012. márc. 5. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Én is voltam már szerelmes, sőt még most is az vagyok.. Én is csalódtam már emberekben. Vágdostam is magam többször is.
2012. márc. 5. 19:41
 2/3 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy amit csinál hülyeség, beszélj a szerelmével is, és tudni fogod mi a helyes!
2012. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha most ilyen, akkor most van rád szüksége:)

Legyél ott vele, és vigasztald, amúgy régebben én is ilyen voltam, hogy pl legjobb barátnőmet egyfolytában traktáltam a hülyeségeimmel, hogy jaj,d e szar nekem, mégse dobott ki (szerencsémre) és ott volt velem, mikor szomorú voltam.

Nem kell feltétlenül lépned. Ne vessz össze vele, de ne is akarj mindig a legfontosabb lenni vele. Csak legyél ott a közelben, és elérhető, ha szükséges, majdcsak visszatér önmagához és hozzád is. Addig pedig elfoglalhatod magad máshogy:)

Sok sikert és ne add fel, aztán majd ha túl lesz ezen, viccesen előadhatod neki a panaszait:)

2012. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!