Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hagynátok, hogy a...

Szülők, ti hagynátok, hogy a 14 éves fiatok egyedül legyen éjszaka otthon, mert ti elmentek valahova?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársam mesélte, hogy a férjével egyik este elmennek valahova és úgy 1 óra környékén érnének haza, addig pedig egyedül hagynák otthon a 14 éves gyermeküket.

Ti egyedül mernétek ilyenkor hagyni a gyereketeket, mert én személy szerint biztos nem hagynám ilyenkor éjszaka felügyelet nélkül..



2012. dec. 18. 23:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%
Én keresnék valakit arra az időre. pl. nagymama.
2012. dec. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szülő vagyok.(2.5 éves lányom van.) Én magam 27 vagyok. Szerintem 14 évesen már tud magára vigyázni annyira hogy ne essen baja. Ha nem kell vacsorát csinálnia,csak megmelegiteni mondjuk a hütőben lévő kaját vagy rendel egy pizzát akkor semmi gond nem lehet. 14 évesen már koleszos is lehet és ott sincs ott mindig a szülő vele..
2012. dec. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen mi baja lehetne? Igen, egyedül merném hagyni.
2012. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
en is mernem egyedul hagyni. plane hogy 1 korul hazaernek. az alig par ora egyedul.
2012. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
4.bp.blogspot.com/-wo-7LXBTEpQ/UHQw_vbTbAI/AAAAAAAAAGE/r4bPwDwkQgw/s1600/facepalm.jpg
2012. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
ez komoly ??
2012. dec. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
13%

............................................________

....................................,.-‘”...................``~.,

.............................,.-”...................................“-.,

.........................,/...............................................”:,

.....................,?......................................................\,

.................../...........................................................,}

................./......................................................,:`^`..}

.............../...................................................,:”........./

..............?.....__.........................................:`.........../

............./__.(.....“~-,_..............................,:`........../

.........../(_....”~,_........“~,_....................,:`........_/

..........{.._$;_......”=,_.......“-,_.......,.-~-,},.~”;/....}

...........((.....*~_.......”=-._......“;,,./`..../”............../

...,,,___.\`~,......“~.,....................`.....}............../

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-”

............/.`~,......`-...............................\....../\

.............\`~.*-,.....................................|,./.....\,__

,,_..........}.>-._\...................................|..............`=~-,

.....`=~-,_\_......`\,.................................\

...................`=~-,,.\,...............................\

................................`:,,...........................`\..............__

.....................................`=-,...................,%`>--==``

........................................_\..........._,-%.......`\

...................................,<`.._|_,-&``................`\

2012. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy tud magára vigyázni de mégis éjszaka van..

Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 18. 23:47
 9/29 anonim ***** válasza:
80%
Én minden hajnalban magára hagyom a gyermekeimet, három van, a legidősebb 7 éves. Kb. 1-2 órát nem vagyok otthon, ilyenkor járok dolgozni, hazafelé jövet pedig bevásárolok a boltban. Meg van beszélve, ha baj van felhívnak telefonon, nem vagyok messze, 5 perc alatt hazaérek. Ha addig felébrednek, keresnek valami csendes elfoglaltságot, mondjuk tv-t néznek, de általában alszanak még, mikor hazaérek. A legkisebb egyébként 2 éves, kiságyban van még, nem tud kárt tenni magában, mivel nem tud kijönni. Kicsit lelkiismeretfurdalásom van emiatt, de szükségem van erre a munkára, és nincs, aki ilyen korán reggel eljönne vigyázni rájuk minden nap. Őket 14 évesen már itthon merném hagyni egy fél éjszakára, mert aki kicsi korától ebben nő fel, hogy felelősséget kell vállalnia magáért, a testvéreiért, az nagyobb korában is ilyen lesz (legalábbis nagyon remélem). De egyébként elhiszem, hogy van, aki nem tenné. Mondjuk, egy kis szórakozás kedvéért én sem hagynám őket egyedül sem most, sem később. Mert mi van, ha történik valami (akár velük, akár velem), a fájdalomról nem is szólok, de rendesen meghurcolják ám az embert....
2012. dec. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
és ha házban van akkor nem mind1 hogy éjszaka van vagy épp 8 óra ? Szegény gyerek látom már hogy 18 évesen is 8ra otthon kell majd lennie :D
2012. dec. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!