Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális dolog ha egy apuka...

Normális dolog ha egy apuka az alvászavaros fiával alszik minden éjszaka, a felesége pedig egyedül?

Figyelt kérdés

Nagyon magányosnak érzem magam ,mert az alvajáró kisfiúnkat minden este az apukája altatja,majd hiába kérem,hogy jöjjön át hozzám miután elaludt a 6 éves fiunk,ő a gyerekkel marad,azt mondja,hogy ő már olyan jól elhelyezkedett itt,nem fog éjszaka mászkálni vissza hozzám :,-( ...jól sejtem,hogy ez már a vég ???

Hónapok óta így megye ez.

Már számtalanszor próbáltam beszélni a férjemmel erről .


Mit tegyek,hogy rádöbbentesem a férjemet,hogy ez nagyon nincsen így rendjén?


2012. máj. 15. 16:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Vágd pofon. A jó dolgában nem tudja mit csináljon.
2012. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%

és ha te befeküdnél melléjük?


van más problémátok is? csak mert azt kérdezed, hogy ez itt a vég? hát, egy külön alvás miatt nem hiszem :)

mi a férjemmel már több mint 5 éve alszunk külön, mégis jól megvagyunk, azóta gyerekünk is született.

igaz, mi együtt alszunk el, csak annyira horkol, hogy átmegyek a másik szobába éjjel.

na mindegy, nem ezt kérdezted.


egyébként ha altatom a gyereket akkor én is sokszor ott maradok ahol vagyok mert csöndben, elhelyezkedve, a sötét szobába annyira rám jön a fáradtság, gondolom a férjed is így van vele. talán altathatnád te a fiadat és akkor a férjednek nem kéne mászkálnia :)

2012. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Régebben én altattam ,de a férjemhez ragaszkodik újabban,ő pedig boldogan altatja,közben szeretgeti,beszélgetnek.


Ha mégis én altatom,akkor én mindig megyek utána a saját ágyunkba.

2012. máj. 15. 16:44
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is különalszunk legtöbbször. Amikor csecsemő volt a fiúnk, akkor mindig magam mellé vettem, mert fekve könnyebb volt szoptatni. S ilyenkor mindig ott is maradt köztünk, s így aludtunk. nagyon szeretünk mindketten a fiúnkkal aludni, s egyébként is nagyon pici a lakásunk, hogy saját szobája legyen, sajnos. A fiúnk viszont azóta 3 éves lett, s nem férünk már el kényelmesen hárman a nagyágyon + a párom irgalmatlanul horkol időnként. Úgyhogy mivel ő nem akar a fiúnk nélkül aludni, így én vándoroltam át a másik szobába aludni. Így elvileg mindenkinek jó. De persze csak elméletileg, mert a párommal azért nem ugyanolyan erős így már a fizikai kapcsolódás. Nem vagyok együtt túl sokat. Mondjuk, meg tudjuk oldani a házaséletet éppenséggel, de olyan béna utána külön ágyban folytatni az éjszakát. Na mindegy. Mi is küzdünk vele, de a párom nagyon ragaszkodik a fiához. Szerintem sem teljesen oké ez így, de ez van.
2012. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mi is külön alszunk már régóta. Lányunk nem alszik egyedül, ezért én alszok vele. Férjem háló szobába alszik, semmi bajunk ezzel. Sőt még horkol is általában, szóval ha együtt aludnánk akkor is átmennék a másik szobába.
2012. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam,hogy mások is így vannak mint mi.

Azt hittem az igazán jó házasságban ez úgy történik,hogy mindenképpen együtt alszanak,végig átölelve egymást :-D .

2012. máj. 15. 20:20
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Szia, ha a beszélgetés sem hat, akkor igazán nem tudom, hogy mi változtathatna a mostani helyzeten. Megdöbbenve olvasom, hogy sokaknál van ez így, nekünk is van egy ismerősünk, ahol anya a babával alszik és mindig furcsállottam. Én az ellenkező oldalt képviselem (bár úgy értem, hogy Te is inkább ezt tartod jónak): baba külön szobában, ott a helye. Két gyerekem van, egy 2,5 éves és egy 1 éves, saját szobáik vannak. Első naptól kezdve, soha nem aludtak közöttünk, szoptatni átjártam. És nagyon-nagyon meg lennék sértve, ha a férjem nem jönne vissza hozzám, mert az már nyűg neki. És gondolom a férjem is jogosan ki lenne bukva az ellenkezőjétől. Ha felébred éjjel valamelyik, akkor megoldjuk, visszaaltatjuk, de ott nem maradunk velük.

Próbálj alkalmat teremteni egy kettesben töltött este keretében és mondd el, hogy neked ez nem jó így és Te ezt úgy értékeled, mintha távolodni akarna Tőled. Kérdezz rá, hogy miért tartja ezt jónak (a fia iránti szeretet azért iszonyú kevés ehhez). Mennyit vagytok kettesben? A szex izgalmas eléggé? Csináltok mást közösen, mint a gyerkőc nevelése? Jártok el eleget otthonról? Talán jót tenne, ha kiszakadnátok kicsit a fiúcska mellől, 6 éves, nincs nagyszülő, aki vigyázna egy éjszakát rá? Sajnálom, ami veled történik, én biztos hasonlóan tragikusnak látnám.

2012. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nálunk hasonló a helyzet. 3,5 éves, vettünk a szobájába kiságyat, benne is alszik, de apa lefekszik mellé a földre és egész éjjel vele alszik.

Énmeg a kislányunkkal a hatalmas franciaágyon.

Nekem nagyon hiányzik, elhidegülésnek élem meg.

Nem tudom, hogy meddig lesz így, de nekem nagyon nem jó.

Azt mondja, hogy éjjel keltsem fel, és akkor átjön, mert a fiam 23 óra fele alszik csak el.

De én nem keltem fel, így egész éjjel ott alszik.

Talán egyszer átjött, fiúnk meg utána tíz percre rá.

2012. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"A szex izgalmas eléggé?"


Hogy mi???Azt sem tudom már mi az!

Eleinte még próbálkoztunk azzal,hogy én elaltattam a fiunkat,majd átmentem a férjemhez,de éjfél felé hallottuk mindig az alvajárást,sokszor leesett,elesett illetve magán kívűl kiabált a szobájában,ilyenkor rohantunk hozzá,el sem mertünk aludni egy idő után.


Nem vállalná senki éjszakára,még sohasem aludt máshol ,hozzá olyan ember kell éjszakára aki akár virraszt is vele,hogy biztonságban tudhassa.

2012. máj. 15. 21:36
 10/19 A kérdező kommentje:

"Nekem nagyon hiányzik, elhidegülésnek élem meg. "


Nem is tudok elaludni,csak nagyon nehezen,azt érzem,hogy már nem kellek a férjemnek.


Volt,hogy azt mondta,hogy szóljak neki,ha elaludna,majd mikor ébresztgettem,akkor azt mondta,hogy szeretne mégis maradni ott,mert már nem szívesen kelne fel,olyan jól elhelyezkedett és hagyjam most már,ne piszkáljam :-/ .



Nem hittem,hogy idáig jutunk,iszonyúan szenvedek,nagyon egyedül érzem magam :,-( !!!

2012. máj. 15. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!