Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányos anyukák (főleg) Ti mit...

Lányos anyukák (főleg) Ti mit szolnátok ha a 15-16éves lányotokról megtudnátok hogy már nem szűz?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2012. dec. 21. 16:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem én töröltettem a kommented,nincs semmi problémám a véleményeddel.:)
2012. dec. 23. 12:01
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Két lányom van, én tizenhat voltam, amikor elvesztettem, két hónap után, még három évig jártunk együtt.


Úgy gondolom, hogy ennyi idősen jóval értettebb voltam a koromnál, akkor és most is jó döntésnek találtam/om.


A gyerekeimet mindig is az önállóságra neveltem, arra, hogy merjenek kiállni magukért, tudják megvédeni magukat.

Ilyen szempontból jó munkát végeztem, mert ahogy szóba jött náluk a szex, hozzám jöttek először. Mindketten olyan kapcsolatban vesztették el, ami még most is tart, amiben boldogok, motiválja őket. Ilyen formában nincsen kivetnivalóm a dologgal, hozzátartozik az élethez, tartom annyira értelmesnek a lányaim, hogy tudják, mire van igényük és mire nem.


Ha ne adj isten mástól kellett volna megtudnom, elsősorban magamban csalódtam volna, amiért nem sikerült megfelelő bizalmi kapcsolatot kialakítanom a gyerekemmel, mert tény, hogy a világból rengeteg impulzus éri, de, mint anya, van beleszólásom abba, milyen iskolába kerül, mi az ami körülveszi, ha én nem vagyok ott.

2012. dec. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
46%

én 15-öt voltam mikor elvesztettem akkor voltunk 8hónaposak még mindig együtt vagyunk anyukám nem örült neki, de igazából tisztába volt azzal hogy előbb-utóbb bekövetkezik most már az összeköltözést tervezzük.

19/L 22/F

2012. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
Semmit. Csak remélném, hogy jó tapasztalatai voltak az elsővel, én magamtól ugyanis nem kíváncsiskodnék, ez az ő magánügye. De ha netán elmondja, hogy igen, minden jó volt, akkor örülnék, hogy rendben túlesett rajta, és hogy beleavatott a bizalmába.
2012. dec. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha 15 éves lenne nem nagyon örülnék neki,persze még ha 16 akkor sem nagyon, de inkább mint az előző életkor. Én 17 évesen vesztettem el.

Ha kapcsolatban történt , persze nem olyan kapcsolatban mint ami manapság van, hogy hetente más és semmi érzelem, csak,mert hogy legyen ... megfelelő védekezéssel akkor rendben van, de inkább csak 16 éves korában.

2012. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem olvastam az előttem szoló kommenteket, de leírnám a saját példámat, én 16 éves voltam, amikor elöszőr együtt voltam a barátommal ( akivel rendes, "komoly" kapcsolatban voltunk) megbeszéltem anyukámmal előtte, hogy szeretném és mit szól hozzá.. de ismerek más lányokat akik ezt nem merték elmondani a szüleiknek mert ők talán másként reagáltak volna mint az én anyukám. Aki azt mondta, ha ugy érzem felvagyok rá készülve és nem bánom meg akkor nem szól bele, persze nőgyógyászhoz elvitt. Ez 6 évvel ezelőtt volt,úgyhogy nem lepődnék meg rajta ,hogy a mai fiatalok már ilyen idős korban régen túl esnek rajta. Azt még megjegyzem vissza gondolva fiatal voltam még és várhattam volna egy -két évet.
2013. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb, mintha azt érezné, hogy nem kell senkinek, mint ami velem is történt. Ebből kifolyólag amikor már nagyon rosszul éreztem magamat, akkor 19 éves koromban tőlem teljesen szokatlan rámenősséggel odadobtam magamat egy 35 éves nős pasinak, és az egész egy lépcsőházban történt. Azóta igyekszem elfelejteni, és nem építek kapcsolatot, hanem beletemetkezem a feladataimba, és fel vagyok készülve rá, hogy egyedül leszek egész életemben. Valamint megpróbálok úgy élni, hogy visszaszerezzem az önbecsülésemet.
2013. jan. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
Örülnék, hogy elmondta..! Egyébként ennyi idősen már a topon vannak a hormonok, nem csoda ha vágyik rá!Egészséges lelkületű kamasz! Megbeszélném vele a gyógyszerkérdést! Én is ennyi voltam, szerintem ez tök normális, mit hűhózzak akkor, egészségére! Abban pedig bíznék, hogy jól választ, mert okos lány! Aki tiltja, ne gondolja, hogy a gyermeke nem csinálja a háta mögött...És akkor mit ért el? Ha pedig annyira fél a szüleitől, hogy tényleg ,megtorpan a témában, akkor a sok elfojtás miatt később alakulnak ki problémák, vagy épp az ellenkezője történik: a szende apáca kislány elkezd ÉLNI! De akkor meg nagyon durván...
2013. jan. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ezazz szedjunk fogamzasgatlot basszuk szet az egeszsegunket par perc oromert..yaaayyy
2013. jan. 28. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 senior24 ***** válasza:

Mindig az a büvös 15 és 16,de ahogy fejlödik a világ ugy csökken is 14 13 12 11 de ezen én már nem is csodálkozom és elég jellemző a mai világra is.

Mért van még szüz lány az ovodán kivül?

2013. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!