Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hány évesen szeretné...

Kamaszok! Hány évesen szeretnétek gyereket?

Figyelt kérdés
Hány évesen szeretnétek gyereket?? Fiút vagy lányt szeretnétek?? És mi lenne a neve ha fiatok vagy lányotok lenne?? :D

2012. dec. 26. 09:53
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
41%
20 vagyok, tehat mar nem annyira kamasz, de talan meg beleferek. Vagy 2 gyereket akarok, vagy egyet sem. Ha szulok, mindenkepp csak 30 eves korom utan. Véda Johanna es Amadé Valér lenne a nevuk. Egyelore nem ugrik ossze a mehem a gyerek szo hallatan, vagy ha igen, pejorativ ertelemben, szoval, nem biztos, hogy akarok en egyaltalan valaha gyereket.
2012. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Értem:) Köszönöm a Választ:D Nekem ha fiam lesz: Ádám,Máté lesz ha lányom akkor meg Lili :D és én olyan 20-21 évesen szeretnék gyereket:)
2012. dec. 26. 10:10
 3/51 anonim ***** válasza:
82%

Én most 15 éves (lány) vagyok és majd olyan 21 éves koromba szeretném az első gyerkőcöt.

Mindenféleképpen akarok egy fiút,akit Petinek hívnának illetve mellette egy kislányt is ,akit talán Enikőnek.

De persze ez nem csak rajtam múlik,hogy mikor lesz gyerek és , hogy azokat hogy fogják hívni :D

2012. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
:D Köszi a választ megy a zöld kéz:DD
2012. dec. 26. 10:58
 5/51 anonim ***** válasza:
68%

18 éves fiú vagyok, következő tíz évben biztos, hogy nem lesz :) (de lehet, hogy azután sem)

Ha mégis lesz, kettőnél több tuti nem (vagy csak egy). Fiúnév passz, ha lány lesz, akkor Laura :)

2012. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
92%

Én néha már most is úgy érzem, hogy jó lenne egy "saját család". Barátnő/feleség és egy gyerek. De ez csak ábránd, néha-néha rám jön ez, semmi több...

Addig nem szeretnék amíg nem tudom ellátni magunkat rendesen. Addig fölösleges lenne. Biztos munkahely, saját lakás, ez lenne a minimum nálam.

Majd meglátjuk mikorra sikerül ezt összehozni.

30 éves korom előtt még jó lenne.


Lány vagy fiú? Hmm... Jó kérdés. Fiúként (mint nagyon sokan) :) én is fiút szeretnék, de, ha lány lenne sem bánkódnék. Csak... na... "kevesebb a baj a fiúkkal". (Ez csúnya beszólás.)


Fiúnév énutánam: Ádám


Lány: Adrienn tetszik már nagyon régóta.


19F

2012. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
68%
Én is mindig úgy gondoltam, h 21 évesen akarok gyereket. Meg is történt, februárba töltöm a 22 és van egy 1 éves fiam. Előtte nagyon sokat buliztam... Szeretem a társaságot... És már alig várom, h újra mehessek bulizni, szórakozni!!!! :DD De ez mellett imádom a fiamat és imádok fiatalos anyuka lenni :) És még fiatalos nagymama is lehetek :) Nagyon jó :) Ja, és az apja nevét kapta, László. De csak azért mert nem jutottunk közös nevezőre, én Márkot akartam vagy Kevint vagy Olivért. A szülés után vagy fél évig nem akartam még egy gyereket annyira rossz volt a szülés, de természetesen szeretnék majd egy kislányt, majd, ha újra kibuliztam magamat :D És Zoé lesz vagy Molli :)
2012. dec. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek:) Ment a zöld kéz:) Még jöhetnek válaszok.
2012. dec. 26. 11:25
 9/51 anonim ***** válasza:
70%

20-21 éves koromban kb:). Kettőt egy fiú egy lány.Ha lány akkor Virág ha fiú akkor mondjuk Dávid :D

14/L

2012. dec. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
75%

Én akkor szeretnék gyereket, amikor már jól kibuliztam magamat, de még fiatal vagyok, olyan 24-25 évesen, de azt sem bánnám, ha 21 lennék, csak legyen meg a jó anyagi körülmény... És én nagy családra vágyom, minimum 3-4 gyerekre, vegyesen, fiút-lányt. Nekem gyerekkorom óta az az álmom, hogy olyan nagy családom legyen, mint a Hetedik mennyország című sorozatban, ahol az elején 5 gyerek van, a végén pedig már 7. :D Remélem meg tudom valósítani ezt az álmomat, és a férjemnek is hasonló tervei lesznek, mert nem akarom rákényszeríteni a saját akaratomat... És persze lesz elég pénzünk is...

A neveken már néha elgondolkoztam, az Ádám név nagyon a szívemhez nőtt, mert az első nagy szerelmemet úgy hívták. :/ Lány név közül tetszik Hanna, Bella, Jázmin, és még sok más, de nem jut eszembe most. :D

16/L

2012. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!