Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hány évesen szeretné...

Kamaszok! Hány évesen szeretnétek gyereket?

Figyelt kérdés
Hány évesen szeretnétek gyereket?? Fiút vagy lányt szeretnétek?? És mi lenne a neve ha fiatok vagy lányotok lenne?? :D

2012. dec. 26. 09:53
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
95%

Majd ha lesz egy stabil párkapcsolatom, biztos keresetem és lakásom.

Csak úgy, hogy "majd csak lesz valami" nem szülök.


Én fiút szeretnék, de szerintem lényegtelen. Fiú néven nem gondolkoztam még, lánynak az Izabella tetszik.


18/l

2012. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
85%

En csak azutan szeretnek gyereket miutan kieltem magam ( bulik, ferjem lesz,tehat tartos kapcsolatom)

Mikor meglesz a megfelelo korulmeny ( biztos allas, lakas, ferj :)) )

Kb 28-33 evesen szertetnek 2 gyermeket szulni.

Egy fiut es egy lanyt

a lanyomat : Lidianak vagy Kinganak fogom hivni.

es a fiamat: Ervinek vagy Tamasnak

15/L

2012. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
62%

én 18 évesen szeretnék, mikor kijártam a gimit

14/l

2012. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
90%

Azért eléggé elcsodálkoztam, hogy 20-21 éves lányok simán szülnének... Persze, egy jó pénzes parti, aztán mehet, úgy én is belevágnék.

De mivel eléggé ambiciózus vagyok, szeretném a gyerekemnek megteremteni a legjobb körülményeket. Mire végzek az egyetemmel, 25 leszek. 5 évet szánok a karrieremre és így 30 év körülre tenném az első babát. Persze, ezt most csak én így kigondolom, aztán ki tudja, hogy hogy alakul. De 30 éves korom előtt biztos, hogy nem.

2012. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretnék sok gyereket (persze most úgy, gondolom ha majd még egy becsúszna azt megtartanám) de 2-őt mindenképp. Nekem 3 tesóm van és el nem tudom képzelni, hogy milyen lehet egykének lenni. Hát egyetem alatt nem szeretnék gyereket. Meg ahhh nem is tudom. Talán olyan 28-30 év között. : )
2012. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
87%
Lemaradt h 14L és nekem nagyon tetszik a Zselyke és a Bori (csak így becézve).
2012. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
66%

Húha, itt senki sem szeretne karriert?

2-3 éve még én is úgy gondoltam, hogy majd 21, nagyon max 22 évesen az elsőt, de mostmár úgy gondolom, az korán lenne...

Én nem érem be azzal, hogy kereskedőnő legyek, vagy valami hasonló.

Először elvégzek egy egyetemet, aztán tőlem akár rögtön jöhet a gyerek, de ez az első...

Szóval olyan 25-26 évesen szeretném az elsőt, a másodikat olyan 2-4 évvel később, és utána még egyet 10-15 év múlva (hát igen, akkor már elég öreg leszek, de az orvostudomány szerint ma is lehetséges annyi idősen szülni, úgyhogy gondolom ez 25-30 év múlva engem sem fog megakadályozni...)

Ja igen, szóval 3 gyereket akarok.

Fiúnevek: Dávid, Bálint, Bence, Marcell, Dominik ; ezek tetszenek legjobban

Lánynevek: Kamilla, Viktória --> ez a 2 kedvenc, de egyébként rengeteg lánynév tetszik :)


15L (de mivel így évvége felé már mindenki rádob + 1 évet, akár 1 akár 10 hónap múlva lesz a szülinapja, mondhatnám, hogy 16 (2 és fél hónap múlva))

2012. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim válasza:
75%

16 éves lány vagyok... hát én nekem vannak terveim... egyetem és élvezni az életet... szóval olyan 30 után jönne az első gyerek... annyit szeretnék amennyit tisztességesen fel is tudok nevelni... de max.3-at... mindegy, hogy fiú vagy lány egészséges legyen... :)

lány nevek: Caroline, Becky, Emily, Minnie.. ha külföldön fogok élni... ha itthon akkor még szóba jöhet: Annabella, Noémi

fiú nevek: Brian, Jacob, Harry...és még ugyan úgy szóba jöhet: Bence, Dominik...

2012. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
64%

17 éves vagyok és egyetem után olyan 22-23 évesen szeretnék gyereket. Mivel barátom arab ezért arab neve lenne.

Fiú.: Yusif vagy Masum

Lány.: Lilia, Amíra, Fatime vagy Mirjam

2012. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Mentek a zöld kezek:)) 17-es Előre is boldog Szülinapot:D
2012. dec. 26. 16:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!