Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem engednek bulizni...

Miért nem engednek bulizni meg sehova? Annyira rossz nekem.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. 8 évig kitűnő voltam általánosban. Most 10.-es vagyok 4,4-es átlaggal.

ÉS még egyetlen egyszer sem voltam bulizni és nem értem miért. :(

Már az osztályban is "lenéznek" mert tudják, hogy nem járok sehova és ez nekem nagyon rosszul esik.

Nem iszok, nem dohányzom.

Hogy érjem el hogy elengedjenek ?



2013. jan. 5. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Ne haragudj,de nem igazán találok összefüggést a tanulási teljesítmény és a buliba engedés között.Te azért tanulsz,hogy hátha elengednek?Csak mert az elég baj.

Az meg hogy emiatt lenéznek....hát meg van a véleményem arról a rétegről,ne is haragudj.Aki emiatt lenéz téged,én szóba nem állnék vele a helyedben,nem hogy bulizni menjek velük.Majd pár év múlva megérted miről beszélek.

Anyukádékkal mindenesetre próbálj meg leülni beszélni és érvelj,hogy szeretnél menni.Ha érettnek,megbízhatónak tartanak,el fognak engedni.

2013. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Amiatt mert így gondolkozol. Eléggé gyerekes hozzáálás,hogy amiatt akarsz bulizni mert a többiek is ezt teszik.

Szerintem a szüleidnek is feltőnt ez.

Válaszolj őszintén magadnak: Tényleg akarsz menni vagy csak azért mert mások is csinálják és piszkálnak emiatt!?

2013. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. hát mert nemtudom nekem az ugy jön le hogy jó tanuló vagyok miért ne mehetnék?! én nem értem a többieket sem buknak 6 tantárgyból és mégis mehetnek....


2. én tényleg akarnék menni.. nem muszáj nekem ott maradni reggelig. csak egy picit.. hoyg legalább tudjam milyen mert ha nem is tetszik akkor már legközelebb nem mennék..

2013. jan. 5. 18:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le anyukáddal és beszéljétek meg, ez bizalmi kérdés nem tanulmányi.

Akik mehetnek de buknak azoknak vagy nagyon jó a viszonya a szülőkkel vagy anyuci és apuci magasról tesznek rá,hogy mit csinál a kölyök.


Szóval ülj le szüleiddel és beszéljétek meg,hogy miért nem engednek el.


Mondd el nekik,hogy szeretnél elmenni valahová, meséld el hogy kikkel mennél és hogy merre felé, ígérd meg,hogy nem fogsz részegen hazamenni.

Majd tartsd is magad az ígérethez, érj haza a megbeszélt időpontra és ne légy részeg.

2013. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi.:))) igazából 8.ban voltam nagyon oda ezért hogy bulizni menjek... orditottam ha nem engedtek el meg minden aztán 9.ben eszembe se jutott h menjek.. de most ujra...
2013. jan. 5. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Ülj le velük beszélni..kérdezd meg miért nem engednek el..

Ígérd meg hogy nem iszol, cigizel és időre hazaérsz.. és legyen is így..! Az pedig egy személyes tapasztalat, hogy ha mondjuk elengednek kettőig akkor érj haza fél2-re.. így mindig majd kicsit tovább engednek.. és ha mégis kísértésbe esnél az alkohollal.. igyál.. de ha érzed hogy szédülsz többet egy kortyot se!! és vigyél rágót mindenképp.. indulás előtt egy órával pedig szintúgy ne igyál.. ;) cigit meg szintén rágóval takarhatod.. ha kipróbálnád.. (előfordul.. és egy száltól nem lesz bajod, igaz én még nem próbáltam..)

14/l..[igen nyugodtan jöhet a lepontozás.. ]

2013. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
beszélj a szüleidel,de elöször is van kivel elmened ,mármint gondolom ,nem a csufolodokal akarsz bulizni menni?.
2013. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kedves 6 válaszolo, cigi szaga mindenhol érzodik hiába rágozol.
2013. jan. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ja am azt nem mondtam h pont velük akarok menni!!!!!!!!!
2013. jan. 6. 11:45
 10/11 anonim válasza:
Úgyanígy voltam mint Te, és pont 16 évesen... csak én nem voltam jó tanuló. Az meg, hogy "csúfolódnak" nem konkrétan azt jelenti, amit... manapság mindenhol megvannak a klikkek. Én anno ilyenekkel mentem el bulizni (legelőször), és általuk új embereket ismertem meg, ezután már nem volt szükségem rájuk, hisz én magam választottam meg a barátaimat. A szüleid meg láthatóan elég sok jót neveltek beléd, már csak gyakorlatban kéne használnod - amit ugye nem engednek. De amint bebizonyítottad nekik h érdemes vagy a bizalmukra onnantól kezdve nem lesz gond - de sajnos ez hosszú folyamat.
2013. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!