Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én vagyok az egyetlen ember a...

Én vagyok az egyetlen ember a Földön, aki általános iskolában,5. és 6. osztályban még rossz tanuló volt, és csak később,7. -ben és 8. -ban kezdett el tanulni?

Figyelt kérdés

Rossz tanuló alatt az ilyen 3-as és 4-es közötti, de inkább 3-as felé hajló átlagot értem. Aztán 7.-ben kezdtem el komolyabban venni a tanulást, inkább második félévben és azóta ilyen 4,2-es az átlagom. Tudom, hogy ez se valami jó, de már nincs egy hónap a felvételikig, ráadásul most lesz téliszünet, utána az a 1-2 hét alatt nem tudom felvinni magamat 4,5-ös átlagra. :S

És most eléggé ideges is vagyok, már minden egyes nap sírok legalább 1x, mert annyira ideges vagyok, hogy bakker, biztos nem fognak felvenni abba az iskolába, ahová menni akarok, mert az ott lévő tanárok is mondták, hogy csak a felvételit vagy 300-an írják meg ott és ennek a kétszerese jelentkezik abba a suliba, ebből a temérdek emberből 150-et vesznek fel. Elvileg abba az iskolába 3,9-es vagy annál jobb átlaggal vesznek fel, de még is mindig az jár a fejemben, hogy amilyen szerencsétlen egy ember vagyok és soha semmi nem sikerül, 101, hogy pont oda engem nem fognak felvenni, pedig ha úgy nézzük, a 4,2-es átlag annyira nagyon azért nem rossz.

Meg ha így jobban átnézem a helyzetet, azért nem hiszem el, hogy eddig a világtörténelemben minden egyes ember 5-ös tanuló volt, még is volt munkájuk, de akkor is izgulok, mert abból a több száz emberből miért pont engem vennének fel, amikor van egy csomó szín 5-ös tanuló is?

Bocsi, ha nagyon hosszú lett :S de mit csináljak? Volt valaki még ilyen helyzetben? És felvettek abba az iskolába, ahová menni szerettél volna?


2012. dec. 21. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem én általánosban rossz tanuló voltak, elmentem szakmunkásba utána érettségire most meg egyetemre járok.

Szóval nincs veszve semmi.

2012. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A 7., 8. előtti évek nem nagyon számítanak.

Simán felvesznek, ha jól írod meg a központi felvételit, nem kell ezen aggódni.

A központi felvételi pedig nekem könnyű volt, pedig nem is tanultam rá sokat.

Sok beugratónak szánt kérdés volt egyébként benne.

Felvettek oda, amit 1.-ként jelöltem meg, úgy, hogy 8.-ban tanultam csak komolyabban.

2012. dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egy kicsit megnyugodtam :)

Viszont voltam nyílt napon abban az iskolában, amit elsőként fogok beírni és ott osztogattam ilyen kis tájékoztató jellegű lapot is, ahol minden le volt írva a felvételivel meg az iskolával kapcsolatban és külön kiemelték még azt is, hogy az 5. és 6. osztályos jegyeket is nézik. Szóval most ezért izgulok annyira...

2012. dec. 21. 12:41
 4/10 A kérdező kommentje:
*osztogattak
2012. dec. 21. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ötödikben, meg hatodikban ilyen 3-4-es tanuló voltam. Aztán hetedikben jött valami, és az év végim, meg a nyolcadikos félévim meg 4.7-es átlagú lett. :)

Szeptembertől meg kéttannyelvűbe járok, és hál' istenek itt is négyes-ötös vagyok. :) (kopkopkop)

2012. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi...de neked legalább 4,7-es átlagod volt, nekem meg csak 4,2
2012. dec. 22. 14:07
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
9es vagyok és még mindig nem tanulok, de eddig a legrosszabb félévi vagy évvégi átlagom 4,7 volt... bár most kaptam egy sz@r matektanárt és abból kereken 3asra állok... :/
2012. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, oké, növeljük még az önbizalmamat, én egy sima matekdogára is hajnalig tanulok, és így is alig lesz 3as, ti meg még panaszkodtok a 4,7-es átlaggal....hát b.sszátok meg.
2012. dec. 23. 11:20
 9/10 anonim ***** válasza:

hát a gimi 11-ik a legnehezebb én nem is alszom szinte semmit suliból haza aztán melozni aztán hajnalig tanulni. matekból akkor is megbukok bármit csinálok ha a földön fetrengek tanárhoz megyek az összes feladatot meg tanulom mert onnan kérdez a tanár meg ilyenek nem megy a humán tantárgyból 5-ös vagyok de azt elég 1-2-szer átolvasni és kész még a biosz nehéz főleg az új tanárral valami katasztrófa ha a matekot meg a bioszt nem számítjuk akkor kereken 5.00 az átlagom ez fedi a magyart,törit,németet,angolt,fizikát,médiát,tesit,művészeteket

U.I: érdekes a fizika h 5-ös de a tanár sosem ad számítást :D

17/L

2012. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi :)

am erdekes en meg pont a real t.targyakat szeretem jobban...bar fikabol es matekbol meg igy is rossz vagyok...bar sztem az sok mindent megmagyaraz h az osztalyban mindenki rossz ezekbol....es aket targyat ugyanaz a tanar tartja :'/

2012. dec. 25. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!