Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Felvételisek! Hogy ment a...

Felvételisek! Hogy ment a központi?

Figyelt kérdés
:)
2013. jan. 19. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 70 pont biztos lett,de elég botrányos volt szerintem.
2013. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért?:)
2013. jan. 19. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:

kicsit nehéz volt,,,

az eddigiekhez képest.

neked,hogy ment?

2013. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
magyar szerintem nagyon egyszerű volt, matek nehezebb , csak az volt kicsit megtévesztő h nem a megszokottak voltak benne, amik eddig:D
2013. jan. 19. 20:08
 5/14 anonim ***** válasza:
a magyar egyszerű volt, a matek nehéz volt :/
2013. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tavalyi felvételizős vagyok, de szerintem a matek nem volt sokkal nehezebb mint az előző, bár az utolsó feladat jóval időigényesebbnek látszik mint a tavalyi. Persze sosincs elég idő a matekra, ha meg van akkor hibás lett :)

A Magyar mindig is könnyebb volt, de emiatt könnyebben lehet az ember figyelmetlen, és ronthat el nevetséges hibákat. Persze vannak kivételek, akikre ez nem vonatkozik. Viszont nálunk mindenki azt mondta könnyű volt a magyar, és hát nem lett fényes nekik. Pozitívum, hogy érdekes témát találtak idén is a fogalmazáshoz.

2013. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szerintem a tavalyi fogalmazás kicsit unalmas:) a mostani sokkal jobban kifejthető volt, és könnyebben ment.:DD

Azon izgultam, hogy ne közmondás legyen!:)

2013. jan. 19. 21:28
 8/14 anonim válasza:

a magyart kifejezetten élveztem :) viszonylag jó volt, a fogalmazásnak nagyon megörültem :) viszont az igaz hamis állításokba beletrafálgattam ...

matek..ötös vagyok abból is, de hát .. nekem 45 perc alatt nem sikerül/sikerült rájönnöm olyan dolgokra, amiket itthon több idő alatt simán megcsináltam .. szval az sokkal de sokkal rosszabb lett nekem .. :/

2013. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fėl évet jártam matekra, magyarra nem jártam. Be tudtam fejezni a matekot, de elég ,,átlagosra" sikerult, ahhoz képest, hogy mennyit gyakoroltam. A 10-es szerintem nem volt annyira nehéz es időigényes. A 8-ast teljesen elrontottam.., a háromszöhes és a koordinátás iszonyú könnyű volt.
2013. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Húú, hát nekem a magyar szerintem jól sikerült.. de hát a matek.. alig volt időm egész végig szinte a kávés feladaton gondolkoztam:DD remélem azért majd felvesznek :D
2013. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!