Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi zsebpénzt adnál a 17...

Mennyi zsebpénzt adnál a 17 éves lányodnak a 2 hetes nyaralásra?

Figyelt kérdés
17 éves lányom nyáron megy nyaralni Egyiptomba. Az egyik jó barátnőjével megy, természetesen a barátnője szülei is ott lesznek. 2 hétre mennek. Mennyi költőpénzt adjak a lányomnak?
2013. jan. 20. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Hát 2 hétre, egy 30-at tuti!

És még adnék a bnő szüleinek is, hogy vészhelyzetre, vagy ha neadj isten elfogy, legyen. De ugy hogy a lányom ne tudjon róla hogy az van.

2013. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom all inclusiv szállodába mennek, ahol napi 5 étkezés van, korlátlan ètel ital fogyasztás.


Egyiptomban nem lehet csak úgy kimenni a szállodából, mert ott a sivatag, a semmi, 1-2 üzlet van a szállodában, ahol szuvenírt vehet magának.

Kirándulásokra lesz befizetni, azokra dollárrban lehet, a nílusra, vagy a piramisokra.


150 dollárrban adnék neki.

2013. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%
Szerintem se árt, ha jut minden napra 2000 Ft.
2013. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hétre 100 eurót szokott adni apu, ennek kb. a háromnegyede szokott elfogyni.
2013. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen ellátás lesz (all inclusive vagy félpanzió?) és milyen programokat terveznek? Azaz pl. fakultatív programokat terveznek-e, amit ott kell fizetni? Ha nem all incl., akkor az italokért kell fizetni meg napközben is kell valami pénz csak a kajára. Én inkább 50ezer Ft-nak megfelelő összeget adnék, ha meg valami váratlan esemény van, gondolom, a barátnő szülei ki tudják segíteni. Bankkártyája van, ami külföldön is érvényes?
2013. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyiptomba két hétre legalább 100 ezret kéne neki adni.
2013. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Minimum 100ezer forintnyi valuta.
2013. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
8-10000 Ft.
2013. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam (tavaly) 17 évesen ugyanúgy, az egyik barátnőmmel és a családjával nyaralni mint a lányod, csak mi nem Egyiptomba mentünk hanem Franciaországba. Én úgy 60.000 Ft-nyi eurot kaptam, plusz vittem magammal a bankkártyámat. Megegyeztünk a szüleimmel, hogy ha nem jönnék ki a pénzből vagy ha valami baj történne akkor felhívom őket és küldenek még, apukám soha nem engedett külföldre bakkártya nélkül úgy, ha ő vagy anya nem volt velem.
2013. máj. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!