Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha alvás közebn nyüszizik a...

Ha alvás közebn nyüszizik a babátok egyből bementek hozzá és kiveszitek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom minden alváskor felébred fél óra után. Aztán nyüszizik egy kicsit. de nem veszem ki amig nem sir és nagyon sokszor visszaalszik pár perc alatt. Baj ha nem veszem ki? Néha lelkiismeretfurdalásom van. Jól csinálom igy? Este is nyüszög de alszik tovább.

Köszi


2010. jan. 7. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem veszem ki.Visszaalszik magától.Jól csinálod szerintem.
2010. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ébred fel teljesen és nem kezd sírni, hagyom, hogy visszaaludjon. Néha még álmában is nyöszörög. Ilyenkor nem ébresztem fel. Viszont fölöslegesen nem hagyom sírni, inkább megnyugtatom. Ha sír, úgyse tudnék aludni én se meg aztán a többieket is felébresztené. :)
2010. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis, teljesen jó. csak felébresztenéd feleslegesen. álmában nyöszörög egy kicsit, mert épp rem fázisban van. nem kell foglalkozni vele, hagyni kell békében aludni. :)
2010. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tökéletesen csinálod! :-)
2010. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így csinálom.Egy kis hátsimi, vagy kézfogás, és alszik tovább.
2010. jan. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sír, jól csinálod. Én annó kivettem nyöszörgésre is. Belátom, lehet nem kellett volna... :)
2010. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem veszem ki, csak bemegyek és ránézek, hogy nincs-e esetleg kitakarva vagy nem mászott-e el a kiságyban. De van, hogy alszik egy órát, aztán felkel, cumi a szájába és alszik tovább.
2010. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!