Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Sógornőmnek ma este elfolyt...

A Sógornőmnek ma este elfolyt a magzatvize bementek a kórházba, de mivel nincsenek fájásai, így nem csinálnak vele semmit.37. hétben van, és farfekvéses a kisbaba. Rendben van ez így? Nem kellene elindítani a szülést ilyenkor? Most mi lesz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 23:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfolyt a magzatvíz, akkor előbb-utóbb meg fogják indítani a szülést, hisz a baba "szárazon" ott már nem érzi jól magát.
2010. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azt mondták, hogy majd reggel lesznek orvosok és akkor majd megtanácskozzák, hogy mi legyen. Jó mi?

Hát most jól szétaggódjuk magunkat.

Azért nem értem, mert nekem is császáros szülés volt faros baba miatt. Igaz, hogy programozott. A megbeszélt időben, bementünk a kórházba, nekem sem voltak fájásaim mégis megcsászároztak nem vártak semmire. És én is úgy gondolom, hogy szárazon nem jó odabent a babának. :((

Nagyon aggódunk.

2010. dec. 10. 23:22
 3/30 anonim ***** válasza:
Nincs fogadott orvosa vagy szülésznője a sógornődnek?
2010. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem farfekvéses volt a babám de mikor szültem hajnalban 3kor kezdett folyni a magzatvizem s tartott szépen reggel 8ig s csak akkor vittek szülőszobára fájdalmak híjján. 12:40re lett meg a baba s közben még burkot is repesztettek.

Nem lehet, hogy neki is csak megrepedt de nem olyan nagyon, hogy azonnal elmenjen a víz? Lehet még burkot kell majd repeszteni, hogy gyorsabban elfollyon?

szurkolok!

2010. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Van fogadott orvosa. Csak nem tudom, hogy tudtak-e vele beszélni. Mert a Szüleinket hívta a Testvérem, én is tőlük tudok ennyit.

Nagyon remélem, hogy nem lesz baj. Jajj úgy ott lennék, de Ők az ország másik végében laknak. :((

2010. dec. 10. 23:47
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

Mi vaaaan??? Mi az hogy majd reggel lesznek orvosok? Megáll az eszem! Ez melyik "kórház"?

Kell lenni ügyeletes orvosnak. Neki meg tudni kellene konzultáció nélkül is mi a teendő. És kell lenni ott szülésznőnek is. Pff szegény kismama!


Én is 37. héten szültem. Szintén elment a magzatvizem ez volt reggel 6-kor. Rögtön elkezdtek vizsgálni és küldtek a szülőszobára, 10-kor kaptam meg az oxitocint mivel semmi fájásom nem volt. Addig is figyeltek engem is és a babát is. 12:55-kor már a karomban volt a kisfiam.


Minden jót kívánok a sógornődnek!

2010. dec. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

kizártnak tartom, egyrészt mindig vannak orvosok, pláne ha van fogadott orvosa, olyan nagy tanácskozás nem kell. Nem hiszem, hogy semmit ne csinálnának.

Vagy nem a magzatvíze folyt el-vagy csak szivárog és gondolkodnak visszatartsák vagy megindítsák.

De a semmit nem hiszem.

2010. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Reggel lesz orvos?Na ne. Ilyen nincs,akkor hivjanak be eggyet otthonról ha kell az éjszaka közepén.És ha megindul magától akkor sem lesz orvos?Ráadásul farfekvéses babánál?Ezt ne hagyjátok!!!
2010. dec. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha elfolyt a magzatvíz,akkor ott már indul a szülés!

Meglett a baba???

2010. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hétfő este folyt el a vizem, bementünk a kórházba, ott aludtam, fájások sehol, kedden este szültem. Amikor kérdeztem, hogy mikor lesz ebből baba, azt mondták, hogy lehet hogy ma, de lehet, hogy csak holnapután.

A magzatvíz folyamatosan termelődik, nincs szárazon a baba. Igaz, ez külföldön történt.

2010. dec. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!