Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egengednétek a 15éves fiatokna...

Egengednétek a 15éves fiatoknak hogy a barátnőjével és a az egyik barátjával lemenjenek egy napra a balatonra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a nyár még messze van.1napra mennének másnap reggel már itthon is lennének.Mindent megterveztek.
2013. jan. 28. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Persze.
2013. jan. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2013. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Mi Olaszba akarunk menni,ugyan ilyen felállásba,csak egy hétre!

Gondold bele magad anya szitujába! ;)

Szerintem engedd őket nyugodtan!

2013. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha tudom, hogy kivel megy és hova, akkor igen.
2013. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

#3-as szüleinek gratulálok...

Remélem legalább pár normális tanáccsal ellátnak benneteket, nem csak úgy "menjetek vazze, majdcsak hazakeveredtek valahogy" alapon engednek el...


Kérdezőnek: 1 éjszaka belefér, de kérd, hogy tartsátok a kapcsolatot. Címet kérd el, ahová mennek (pontosan!!), tudd a többi gyerek szüleinek a telefonszámát is. A fiadtól kérd, hogy mindig legyen nála a telefonja.

Félreértés ne essék, nem "minden lépését ellenőrizni akarom" alapon mondom ezt. Ezek az adatok azért kellenek, hogy ha valami gáz van, lehessen hol elkezdeni a kérdezősködést. Ne pedig álljon mindenki széttárt karral, hogy hát igazából azt sem tudjuk, hol vannak a gyerekeink:)

2013. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
lehet lepontozni,de én biztos nem engedném el.
2013. jan. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. jan. 28. 18:28
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
6-os: miért nem? Nem kötekszem, csak kíváncsi vagyok.
2013. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem nem engedném el egyedül a 15 éves gyerekem felnőtt nélkül pláne nem a barátnőjével,és elég felelőtlenek a lány szülei is ha elengedik.
2013. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

6os vagyok!


azért mert még gyerek,én vagyok érte a felelős.ha bármi történne vele,sosem bocsájtanám meg magamnak h elengedtem.

..és nem csak azzal van a gond,h még nem úgy ítéli meg a dolgokat mint egy felnőtt,hanem mert tudom h milyen roh@dék emberek vannak,akik ilyen gyerekekkel szemben követnek el bűncselekményeket.

2013. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!