Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti miről beszélnétek...

Szülők! Ti miről beszélnétek a 15 éves fiatok barátnőjével?

Figyelt kérdés
Én vagyok a barátnő, 14 éves. Tegnap beszéltem a fiúmmal egy buliról, ahová én megyek. (barátnőm születésnapja) Azt mondta, hogy ma megkérdezi. Reggel írt fészen, hogy jöhet, csak egyik programunk után haza kell vele mennem, mert az anyja beszélni akar velem. *-* Félek tőle, még nem voltam ilyen "elbeszélgetésen". Mit kérdezhet? Fiús szülők! Ti mit kérdeznétek tőlem? (gondolom a buliról biztos akar beszélni...)
2012. jan. 28. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szokásaidról, hobbidról kérdeznek, esetleg, hogy van-e káros szenvedélyed. De ha sor kerül a beszélgetésre, úgyis meglátod.
2012. jan. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet. ^^
2012. jan. 28. 08:44
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem el akar veled beszélgetni arról hogy ésszel járjatok. Ugye tudod mit értek ez alatt?

Szeretne megismerni, szeretné tudni ki az a lány akiért a fia odavan. Biztos kérdez majd a suliról hogy megy stb.

2012. jan. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Ne parázz. Ha elengedi a 15 éves fiát egy buliba, meg nem ellenkezik egy 14 éves barátnő miatt, akkor annyira rosszfej nem lehet. Gondolom érdekli, hogy ki az akit a fia annyira szeret. Meg persze félti és érdekli, hogy milyen vagy, mik a szokásaid, merre tereled a fiát. Légy kedves és természetes. Ne akarj bevágódni, mert azt észreveszik.
2012. jan. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
semmi ilyet nem tervezek ._. csak azért furcsa, hogy én anyumat halálosan hidegen hagyja a barátom, őket meg nem. Én abba a mesében éltem eddig, hogy ez fordítva van. Bár megfordulna, ha apum is tudna erről, szerintem.
2012. jan. 28. 08:56
 6/17 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a válaszokat!!!! ^^
2012. jan. 28. 09:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Nézd, én akár fiamról akár lányomról van szó, tudni akarom hogy kivel tölti a szabadidejét. Milyen az illető, külső-belső tulajdonságai, megbízható-e, nem link alak-e stb.
2012. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bar az en fiaim meg messze vannak ettol de nekem is egyertelmu hogy meg akarom majd ismerni a baratnojuket. Szerintem ez inkabb pozitiv mint negativ dolog a reszukrol, es nagyon jo ha majd jo kapcsolatod lesz a szuleivel is. Igaz legy termeszetes, es allitsd be masnak magad mint ami vagy. Es lehetoleg ne valami ribis cuccba menj 3kilo festekkel az arcodon. ( anyukak hajlamosak ezt tulreagalni a mai fiataloknal, bar lehet te nem igy oltozkodsz meg csak hat azt irtad buliba mentek)
2012. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vagyis ne allitsd be magad masnak bocs
2012. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy jó ürügy, hogy megismerjen, én is meg szeretném majd ismerni a fiam barátnőjét. Általános dolgok, hová mentek, kik lesznek ott, meddig tart (ugyanazt mondjátok-e a bulival kapcsolatban), és egyébként hogy megy a suli, kijössz-e a tanárokkal, szüleid mit szóltak ehhez a bulihoz, ilyesmik.
2012. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!