Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mennyi zsebpénzt kaptok?

Ti mennyi zsebpénzt kaptok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 20:40
 1/6 B25 ***** válasza:
100%
Semennyit. Ha kérek akkor kapok és van 80.000 ft spórolt pénzem a születésnapokból és máshonnan.
2013. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk, Romániában van egy havi kb. 2500Ft-nak megfelelő pénzösszeg, ebből kéne a szülő elméletileg eltartsa a gyerekét, de mivel ebből nincs ahogyan, akk inkább ezt kapom zsebpénznek.
2013. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

semennyit.

dolgozom és abból oldom meg a ruházkodást meg mindent ami kell, egyedül tanévkezdéskor szoktam kapni kis pluszpénzt hogy megvegyem a tanszereket. de még a nyelvvizsgámat is magamnak fizettem, most azért gyűjtök, hogyha nyerek a pályázaton és kimehetnék egy évre cseretanulónak, akkor legyen költőpénzem rendesen.

2013. jan. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kapok, de ha kérek valamit, akkor megkapom, vagy adnak rá pénzt. :) Nyaranta meg dolgozni szoktam.

17/l

2013. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

minden hónapban jön a számlámra anyuéktól 10000 ft, plusz kapok pénzt a bérletekre (sajnos elég sok kell, és hiába diák, meg 90%os tanulói, elég sok ez a három, összesen 7000körül van. plusz ha kell valami, ruha, vagy ilyesmi, akkor arra is kapok pénzt. De ez elég ritka, mert engem páros lábbal kell elrugdosni ruhát vásárolni, inkább könyveket szeretek venni, meg olvasni, de arra nem kapok külön pénzt:(. Szülinap, névnap meg ilyenekre pénzt csak a nagymamámtól kapok, általában 3-4 ezret, amit már másnap el is költök, és utána boldogan mutatom neki, hogy milyen szuper könyvet kaptam tőle:))

16/L

2013. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semennyit. Nem engedhetjük meg magunknak.
2013. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!