Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen volt az első...

Hány évesen volt az első kapcsolatotok? Meddig tartott? Meddig mentetek el? Minden érdekel.

Figyelt kérdés

persze nem arra gondolok, hogy: "Szerelmes voltam Danikába és együtt homokoztunk oviban..^^"

Hanem vmi komolyabbra..:')



2013. febr. 4. 17:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Vannak komoly kapcsolatok ilyen idősen. Hogy az átlag nem válogat kritikával párt... sajnos igaz. Manapság pláne. Nálunk anno (10 éve) ciki lett volna havi megszakításokkal párt váltogatni. Ezért tényleg csak azzal kezdett valamit az ember, aki tényleg tetszett. Nemet is tudtunk mondani. Ma nemigen látok olyan tinit, aki sorozatban nemet modnana, kapnak az első adandó alkalmon, mert már mindenkinek van, nekem is kell... de hogy ki az, majdnem másodlagos. Lehet védeni őket, én így látom.
2013. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Védi a fene! Én se vagyok már mai csirke... nekünk is más volt még..., de szerintem azért ez sokban nevelés kérdése...!
2013. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Akkor én is bele szólnék a most kialakult szóváltásba.. tényleg jellemző a csak azért "járunk" hogy mondhassam, hogy valakivel vagyok.. Nálam erre nem volt példa és nem is lesz.. lehetett volna már lehetőségem ilyen "kapcsolatra" de kösz nem.. :')

14/l

2013. febr. 4. 20:04
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért is írtam, hogy nevelés kérdése is, mert nem szabad általánosítani!
2013. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Még tart :) 16 vagyok, barátom 17, egy hónapja vagyunk együtt, még nem feküdtem le vele, mindketten szüzek vagyunk.
2013. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Még tart most is. :) 1,5 éve vagyunk együtt. 1,5 hónap után lefeküdtünk, nem bántam meg. Féltem, hogy csak arra kellek neki (annak ellenére, hogy nem erőltette, azt mondta, majd akkor ha én is szeretném), de nem. Azóta is boldogok vagyunk együtt.

18/l

2013. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 krisztivan ***** válasza:
100%
14 évesen volt az első "komolyabb".Ő 17 volt.6 hónapig tartott,sex nem volt.Aztán én bizony próbálgattam a szárnyaimat,volt 1-2 hetes "kapcsolat" csak a buli kedvéért.De az igazi 17 évesen jött el és vele voltam 13 évig.Az első szerelmeskedés vele történt.Aztán szépen lassan másfelé fejlődtünk és külön váltunk.5 éve megtaláltam A páromat és már 2.5 éves a gyümölcs:-))
2013. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
16 voltam, fél évig tartott a kapcsolat, a pettingig mentünk el, többet nem akartam. utána voltak még "kapcsolataim" 1-2 hónaposak, de ezek csak próbálkozások voltak. 18 voltam, mikor összejöttem párommal, 4 éve vagyunk együtt, lassan szülők leszünk :) ja és a mostani párommal feküdtem le először, és nem bántam meg ;)
2013. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
én 20 éves vagyok, éppen ma 6 éve tart a kapcsolatunk, márciusban esküszünk, és már pocakban van a szerelmünk gyümölcse :)
2013. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
19 évesen volt az első kapcsolatom, csak a csókig mentem el, ezért dobott 2 hónap után, szerencsére, utólag visszatekintve ritka nagy pondró volt. Most 22 vagyok, 3 hónapja férjnél, 1 év ismeretség után házasodtunk össze. Akkor voltam vele, mikor már tudtuk, h össze fogunk házasodni. Ja egyetemisták vagyunk, és nem vagyunk nyomik :P
2013. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!