Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen volt az első...

Hány évesen volt az első kapcsolatotok? Meddig tartott? Meddig mentetek el? Minden érdekel.

Figyelt kérdés

persze nem arra gondolok, hogy: "Szerelmes voltam Danikába és együtt homokoztunk oviban..^^"

Hanem vmi komolyabbra..:')



2013. febr. 4. 17:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Haha de régi ez a kérdés :) #27es vagyok, azóta is a szerelmemmel, lassan 5 és fél éve, fél éve volt az eljegyzés.

21N

2017. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam, ő 18. Nekem az első, neki a második párkapcsolata volt ez. 89 napig tartott. Mikor beléptem a kapcsolatba, egy nagyon-nagyon introvertált, félénk, önbizalomhiányos, összeségében kínos ember voltam. Abból táplálkoztam, hogy ő vonzónak talált, állandóan bókolt és leszívtam az energiáját.

Neki adtam a szüzességem.


Pár nappal a születésnapja előtt szakítottam vele, egy megerősödött, magabiztos, kivirult nőként léptem ki a kapcsolatból. Nem bírtam a kötelezettségeket, amik egy párkapcsolattal járnak és hogy allandóan egy maszkot kellett előtte felhúznom. Na meg, mert iszonyatosan kiábrándultam belőle a szüzességem elvesztése után és már nem tudtam úgy tekinteni rá, mint azelőtt.


Szerelmes voltam belé valaha is? Nem.

Megbántam, hogy összejöttem vele? Kissé.

Megbántam, hogy neki adtam a szüzességem? Határozottan nem.

Felszabadulás volt a szakítás? IGEN!

2020. máj. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!