Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mennyire etikus...

Szerintetek mennyire etikus egy 2 srác közötti bunyóban tökön rúgni a másikat?

Figyelt kérdés
Szerintem nem...
2013. febr. 13. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem, kivéve, ha egyenlőtlenek az erőviszonyok. Egyik sokkal erősebb, vagy valami tárggyal támad rád.


De most etikus vagy sem, kit érdekel :D

2013. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2 egyforma erejű illető... tegnap láttam egy ilyen esetet oszt gondoltam kikérem mások véleményét... sztemseaz
2013. febr. 13. 19:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Karatéban is van ilyen asszem, hogy telibe a másik golyóit, legalábbis az utcai támadókkal... Szóval nem tudom :/. Ha nagyon úgy van, hogy húsz cigany ugrik rád, akkor oda kell vágni, ahova csak tudsz
2013. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha már bunyóig fajul a helyzet, nem tudok olyan résztvevőt képzelni belé, aki törődne az etikával.:D (Mikor épp a kietlen sikátorban vetik rád magukat bécsi bicskával, nem is érdemes fennakadnod ilyesmin.)
2013. febr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
62%
Hát...Figyelj.Két héttel ezelőtt a tesi öltözőben elég komoly búnyon voltam túl, szerencsére nyertem.A gyerek magasabb nálam 10+cm-el.Megpofozott, ráugrottam ütöttem, feküdt a földön, könyörgött, h hagyjam abba, oké, leszálltam róla,erre megint felpofozott, ütöttem kb 5percig, szóltam, h most hagyjon békén mielőtt komoly baja történik, felpofozott 3x-ra is, és amig be nem jött a tanár ütöttem.Nem nagyon érdekelt az etika:D
2013. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem korrekt!! Ahogy a csajok megtépik egymás haját, is is korrekt a tökön rúgás! Én dőltem volna a röhögéstől!! :p
2013. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi akadálya. Ha annyi eszük van, hogy verekednek, az már rég veszett ügy. Ha önvédelem az egyik részéről, az más, természetesen akkor is ugyanúgy elfogadható, mert miért ne.
2013. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az állatvilágban is a domináns hím párosodik a falka nőstényeivel, ugyan miért lenne ez másképp az ember esetében. Nyilvánvaló, hogy a felesleges hímeket szelektálni kell, legalább egy ivartalanítással.

Például így:


https://www.youtube.com/watch?v=os1uI-n0fNs

2014. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!