Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap nagyban beszélgettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nagyban beszélgettem egy sráccal msnen. És mondtam, tök jó, most álltak neki bulizni az ajtónkban, erre a srác ennyit írt: mondanám, hogy gyere át, de az nem lenne túl etikus. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretné, hogy átmenj hozzá.

Amúgy miért nem tőle kérdezed?

2009. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert ahhoz sehol se tartunk, és nekem ez fura volt, csak most kattant be...
2009. ápr. 16. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

csak én nem értem a két mondat között az összefüggést? mit takar az, h "most álltak neki bulizni", és ehhez hogy jön az, h nem lenne etikus, ha áthívna magukhoz?! azt hiszem, kezdem nem érteni az embereket.

a "nem lenne túl etikus" annyit jelent, h "tudod, h nem szabadna elvenni a csokit, de mégis elveszed", gyereknyelven. Vagyis a tiltott gyümölcs mindig édesebb, és mindketten tudjátok, h nem lenne helyes, de mégis, vmiért nagyon szereté. de az összefüggést akkorsem értem.

2009. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl a barátaival szemben,mert megbeszélték, hogy csk Ők és kész senki plusz.

Lehet, hogy arra a gondolt, hogy nem lenne túl szabályszerű ha felrugná a megállapodást, azzal hogy áthív.


Erdélyi lány

2009. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koleszban lakom, és a szemben levő szoba mindig nekiáll hangosan zenét hallgatva "bulizni", azaz inni, és mikor az ember nagyon fáradt, mert tényleg lelkiismeretesen bejár az egyetemre, és esetleg el akarna menni zuhanyozni, esetleg aludni akarna, akkor ez nagy kellemetlenség..., ő albiban lakik... és nála nincs zaj...
2009. ápr. 16. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

áhá, értem már. akkor kettős célja is lehetett:

1: gyere át, itt legalább tudsz tanulni is, aludni is, amit szeretnél

2: gyere át, itt jobban tudunk beszélgetni


és miért nem volna etikus? hát nyilván azért, mert koleszos vagy, és mi az, h te kimész a koleszból, csak azért, mert...

2009. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
basszus. ne haragudj. az ember azt hinné, hogy aki egyetemre jár, nem kérdez hülyeségeket. annyira egyértelmű, hogy mit akart mondani a srác. remélem a btk-ra jársz, mert akkor én kiiratkozom
2009. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudod rosszul tippeltél.... nagyon rosszul egy betű tévesztés...: ttk, egyébként ha nem tetszik a kérdés nem kell válaszolni!
2009. ápr. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!