Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek a legjobb barátnőmm...

Mit tegyek a legjobb barátnőmmel és az érzéseimmel?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel óvoda óta ismerjük egymást,olyan,mintha testvérek lennénk.

Elkezdett járni 3 hete azzal a sráccal,akibe a legtöbb lány szerelmes a környéken és ő a leghelyesebb srác a városban talán.Nekem is nagyon tetszett,de ezt senkinek nem mondtam el (még a legjobb barátnőmnek sem),mert tudtam,hogy nincs esélyem nála,nem akartam leégetni magam.


Ma délután ott voltam a srácnál,mert osztálytársak vagyunk és közösen kellett gyűjtőmunkát csinálnunk.Megcsináltuk fél óra alatt,de mondta,hogy maradjak még,mert az egész délutánja szabad és nem akar bmx-ezni se,de egyedül unatkozik.

Elkezdtünk felelsz vagy merszezni és az elején még inkább viccesek voltak a feladatok meg a kérdések,de utána kicsit bevadultak a dolgok...


Most olyan bűntudatom van,mert megcsalta velem a barátnőjét,az én legjobb barátnőmet.


Ráadásul a legjobb barátnőm pont most írta,hogy milyen jó,hogy a srác és én osztálytársak leszünk a gimiben is,így vigyázhatunk egymásra és írta,hogyha más lánnyal lenne ilyen jó a kapcsolata a barátjának,akkor féltékeny lenne,de bennem bízik,mert tudja,hogy én mindent elmondok neki.

Mikor ezt elolvastam,azt hittem,hogy leesek a székről,azonnal bűntudatom lett.


Írt egy sms-t a srác,hogy máskor is lehetnénk egy kicsit kettesben,mert jól érezte velem magát és talán elmehetnénk moziba vagy beülhetnénk valahová holnap ketten.



De aaahj...Szeretem a srácot,de a legjobb barátnőmet is és tudom,hogy ő imádja a srácot.De ezek szerint a srác nincs annyira oda érte.



Mit csináljak?



2012. ápr. 23. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Miért szerinted érted oda van? Te i csak egy vagy neki a sok közül.
2012. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De talán hogyha megpróbálnánk a dolgot,akkor rájönnénk,hogy mit is érzünk igazából.
2012. ápr. 23. 19:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
pontosan mi történt köztetek?:o
2012. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

...viccesek voltak a feladatok meg a kérdések,de utána kicsit bevadultak a dolgok...


Ezt pontosabban kifejtenéd?

2012. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus nagyarcú gyerek aki hülyíti a lányokat...

Nem éri meg ezért eldobni egy barátságot.

2012. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy barátság sokkal fontosabb mint egy fiú. Én a helyedben őszintén elmondanék mindent a barátnőmnek a srácot meg elküldeném melegebb égtájra. ;)
2012. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Először tényleg tök lightos dolgok voltak,utána kitalálta,hogy ha egyikünk nem akar megcsinálni valamit vagy válaszolni valamilyen kérdésre,akkor le kell vennie egy ruhadarabját.

Ezek után olyan feladatok voltak,mint pl. az,hogy kiszívta a nyakamat,bekötötte a szemem és 5 percig azt csinált velem,amit akart meg ilyen dolgok.

Utána elkezdtünk csókolózni és kicsit tovább mentünk,de nem feküdtem le vele.

2012. ápr. 23. 20:35
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

ÚRISTEN!

És te barátnőnek mered magad nevezni?!

Undorító amit tettél. Gratulálok, igazán büszke lehetsz magadra!

Minimum, hogy bevallod a barátnődnek amit műveltél, a pasira meg többet rá se néz-> egyébként is csak arra lennél jó neki, ha ezt eddig nem esett volna le neked.

2012. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, hogy a pasi is egy kétszínű r*hadék.
2012. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Te ilyenkor nem félsz, hogy a barátnőd meglátja a kérdést, és rájön hogy mi van?

Én sosem írok konkrétumokat, pedig tudom hogy nem fórumoznak itt ismerőseim...

2012. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!