Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy fogadjam el magam?

Hogy fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Hogy fogadjam el, hogy mindenki sokkal szebb nálam. A legrosszabb az ,hogy annak a fiúnak,aki tetszik valószínűleg neki is ezek a szebb lányok a bejövősebbek. Sőt biztos:D.
2013. febr. 16. 02:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
képet.
2013. febr. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kihozni magadból a legtöbbet! Egy izléses smink, jó frizura, divatos cuccok csodát tehetnek! Gondolom fiatal vagy még, kérj segítséget anyukádtól, vagy barátnőtől. Próbáld jólérezni magad a bőrödben, mosolyogj sokat, esetleg sportolj! És fő az egészséges önbizalom! ;)
2013. febr. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A Te korosztályodnál a fiúk még csak a külsőségekre mennek, ne törődj vele...

Biztos, hogy Te is csinos vagy, nem hinném, hogy MINDENKI szebb lenne nálad, ilyen nincs.

Kezdj el sportolni vmit, ami örömet okoz, ettől a belső kisugárzásod jobb lesz, kicsit kezdj el sminkelni, és tojjál a világra.

A a lényeg, hogy Te hidd el magadról, és így is viselkedj, hogy ha nem is vagy a leggyönyörűbb a világon, de korrekt, kedves, magára, és környezetére igényes, szeretetreméltó lány vagy, akivel érdemes "járni", foglalkozni.

Ez kívülről megérződik hidd el...

Ne csak a szépséget keresd magadon, hanem a belső értékeidet is vedd számba, írd ki magadnak egy papírra, hogy milyen jó tulajdonságaid vannak, mi az ami tetszik magadon, és ezeket jól vésd az eszedbe..:-))

Ne azt figyelgesd magadon, hogy jaj, pici a cicim, vagy hogy pattanásos az arcod, meg ilyenek...


sok sikert!

2013. febr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
:) mintha rólam írták volna ezt a kérdést. Kedves kérdező szerintem az lenne a legjobb, hogyha elkezdenél egészségesen enni (soksok gyümi, zöldség, sok vizet inni), ezáltal sokkal jobb lesz a közérzeted, és a bőröd is javulni fog, hidd el:) tapasztalatból mondom. Tornázz, vagy járj el úszni, bármiylen mozgás amit szeretsz csinálni. Kísérletezz a frizurákkal, sminkekkel. Ha nem vagy olyan fiatal akkor esetleg próbálj ki valamilyen új hajszínt, rengeteget tud változtatni valakin. Amúgy meg lehet, hogy tetszel annak a fiúnak...én is azt hittem magamról régebben, hoyg biztosan nem tetszek egy srácnak akibe félévig szerelmes voltam...aztán 1-2 hete beszélgettem vele, és elmondta hogy akkor bejöttem neki... mondjuk azt nem értem, hogy miért ne mtudott akkor szólni, de ez már legyen az ő hülyesége :D
2013. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy csak egy van Belőled a világon, és úgy vagy szép és értékes, ahogy vagy! :) Soha senki miatt ne változz meg semmiben, mert a szeretet bármilyen formája az elfogadásról szól!
2013. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mutass már egy képet kérdező, privátban. Akitől itt kaptam, még egy sem volt olyan, hogy na ez a lány tényleg csúnya. Csak bebeszélik maguknak a mai lányok, hogy rosszul néznek ki, közbe meg oda van értük mindenki.
2013. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

a smink meg az öltözködés megvan,hajamat is bírom de nem bírom ki hogy ne vegyem figyelembe mások véleményét... ://

küldök

2013. febr. 16. 15:43
 8/12 anonim ***** válasza:
képet nekem is. :)
2013. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz, őszinte leszek veled. :)
2013. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tudod nem kell ám mindenkire hallgatni, mert egyrészt nem győzzük, másrészt nem mindenkire érdemes hallgatni, harmadszor, van aki irígy és pont a legjobb dolgaidról beszélne le, vagy hülyeségekre rá.

Üdv a felnőtt élet bonyodalmai közt!

Kép nélkül is tudom, hogy elég szép vagy , meg azt is , hogy a tizenéves fiúk is nagyon tudnak ám félni a visszautasítástól, miközben belül lángol a szerelem.

egy fiús mama

2013. febr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!