Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindent túl reagálok? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent túl reagálok? Hogy változzak? Hogy fogadjam el a gyerekét? Hogy tegyem magam túl a múlton?

Figyelt kérdés

Kezdem a legeslegelején ….. 21 éves vagyok a szüleimmel a viszonyom soha nem volt a legjobb, van egy öcsém aki mindig a kedvenc volt én meg a háttérbe voltam szorítva…. És ez most nem az, hogy csak én érzem így, hanem tényleg ….egy kis faluban lakok és itt ezt mindenki észrevette. Szóval gyerek korom óta szeretet hiányos vagyok.


Több párkapcsolatom is volt, de 3ra mondhatom azt, hogy szerelmes voltam….. Talán az első csak egy diákszerelemnek mondható mégis nehezen érintett mikor kiderűlt, hogy átvert (3 éves párkapcsolata volt már akkor mikor engem „szédített”). A következő barátommal majdnem 3 évig voltunk együtt, voltak szép pillanatok is meg rosszak is,…… de sajnos inkább csak rosszak. Ez nem csak az ő hibája volt. Elment dolgozni 2-3 hetente járt haza, aztán visszament suliba onnan hetente és mikor itthon volt akkor sem igazán törődött velem, legalábbis nem annyira mint ahogy azt én szerettem volna. Én pedig ….tudom nem szép dolog szakítani nem tudtam vele, mert féltem, hogy lehet még sem bírnám nélküle és többször megcsaltam, más férfiakban kerestem azt amit tőle nem kaptam meg …. Most itt nem a szexre gondolok, a legtöbb csak csók volt.


Kivétel egy esteben ….. Találkozgattunk, beszélgettünk ez hónapokon keresztül így ment, minden szép és jó volt. Aztán egy este le is feküdtünk és azóta vele vagyok  Nagyon szeretem, az életem legfontosabb része. Csakhogy ez nem ilyen egyszerű, ő egy évvel idősebb mint én és van egy 6 éves fia, ráadásul a szomszédomban….. mikor a barátom 15 éves volt, mint legtöbb srác akit csak lehet lefektet… A nő 5 évvel idősebb mint a barátom, tehát mikor a barátom 15 éves volt a nő 20 és teherbe ejtette magát vele. Természetesen a barátomat beetette hogy neki nem kell védekezni mert nem lehet terhes stb. …. A párom emiatt nem is foglalkozik se a gyerekkel se a nővel. Nem tud úgy nézni arra a gyerekre mint a fiára, azt mondja neki csak tőlem lehet gyereke. .. Én 1 évvel ezelőtt teherbe estem, nagyon szerettem volna a gyereket, de mivel a párom még nem igazán szerette volna nem akartam én is kicseszni vele, hát belementem , hogy elvetetem. Aztán annyit szenvedtem sírtam emiatt hogy a végén spontán elvetéltem…


És most itt vagyok ….. és mindig úgy érzem, hogy senki nem szeret igazán. Tudom, hogy a barátom szeret, hiszen együtt tervezi a jövőnket, jövő júliusban összeköltözünk a saját házunkba. Mégis mindig van valami bajom. Tudom, hogy minden szerelem az elején más…. De nekem mégis hiányzik az a törődés és oda figyelés amit akkor kaptam tőle mikor még udvarolt és a kapcsolat elején voltunk… ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem figyel rám vagy nem törődik velem…. Csak nem „úgy”. Aztán mondja, hogy szeret meg kimutatja, de nekem mégsem elég én állandóan hallani szeretném. Meg persze a féltékenykedés…. Minden nőre féltékeny vagyok aki a közelébe van vagy rápillant. Pedig ha velem van egyáltalán nem nézi meg őket mint a legtöbb pasi inkább elfordul, tudom, hogy ha nem vagyok ott biztos megnézi de előttem soha. Mégis állandóan féltékenykedek mindenkire. Hogyan változtassak magamon? Tényleg elvárhatok több odafigyelést meg szeretet vagy én reagálom túl? Hogy fogadjam el azt hogy gyereke van? Mindig az jár a fejemben, hogy vajon az enyém fog rá annyira hasonlítani mint azé a másik nőé? vagy tudok-e egyáltalán neki gyereket szűli? Hogyan szüntessen meg ezt az állandó féltékenykedésemet? Csak magamat teszem tönkre. Vagy, hogyan mondjam meg neki hogy szeressen még jobban ....legalább ő ebben a sz.r életben?!


Kérlek segítsetek... mit csináljak, hogy változzak?


2012. szept. 1. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
LOL
2012. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát én olyan embernek az életben nem szülnék aki egy vállrándítással eldobta magától a fiát és még később sem támadt benne semmi felelősség, hogy talán mégis csak a gyerekem... Gondolod a te gyerekeddel majd más lesz? Max amíg kényelmetlen nem lesz, utána lelép, hisz ha elsőre is könnyen megúszta akkor másodjára minek vegye komolyan? Kva gáz...
2012. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy pszichiáterhez bocsi de igen tul reagálod.A párod nem foglalkozik a gyerekével de téged még igy is zavar.. szerintem tördj bele hogy igen van egy fia és kész, neked is van multad neki is van multja. A jelen a lényeg, és azért irtam hogy fordulj dokihoz mert szerintem segitene ha kibeszélnéd ezt a szeretet hiány dolgot, és talán megtanulnád értékelni azt ahogy most szeret hidd el szeret téged csak azt az oriási szeretet éhséged nem tudja csillapitani ..
2012. szept. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A második kommentálónak üzenem, hogy lehet ha ő lenne a barátom helyébe másképp vélekedne, vagy ha az ő 15 éves fiának szűlt volna egy 20 éves nő ...
2012. szept. 2. 00:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

15-16 éves fejjel persze, hogy nem foglalkozik a gyerekkel, gondolom a nő se akarta, hogy az apja legyen... de ez már nem számít. Szerintem érdemes lenne felkeresned egy pszichiátert, mert néhány dolgot lehet, hogy vele könnyebben meg tudnád beszélni!

Hát ebbe nem szólhatok bele, de szerintem előbb te is keress magadnak állást, dolgozz pár évet, és ha mindketten akartok gyereket, akkor is csak úgy, ha biztosan olyan helyre tud születni, ahol fel is tudjátok nevelni.

2012. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van ... azért költözünk össze jövő júliusban mert júniusban végzek a sulival. Amúgy a párom könyvelő és egyéni vállalkozó (gazdálkodó).... szóval a pénz "meg lenne" rá már akár most is
2012. szept. 2. 00:15
 7/9 anonim ***** válasza:

de barátoddal megértőbbnek kell kicsit lenned,mivel szerintem elég nagy sokk/trauma (vagy nem tudom minek nevezzem)lehetett neki is hogy 15 évesen ha úgy vesszük apa lett (lehet hogy ezt nem így fogja fel, de azért valamennyire ez biztosan benne van). És ahogy észrevettem a férfiak későbbre akarják "tolni" az apaságot, gyerekválalást, azt nem tudom megmondani, hogy miért (talán félnek, vagy 100%-ig biztossak akarnak lenni abban, ha valami közbejön pl kirúgják a munkahelyükről vagy bármi más..akkor is biztonságban fel tudják nevelni a gyereket).

De ne haragudj, hogy ezt mondom, de te is még nagyon fiatal vagy, szerintem erre ráértek még! Éljetek, legyetek sokat együtt, mert ha már gyerek is van, kevesebb lehetőségetek lesz együtt lenni (pedig munka, tanulás melett sincs olyan hű de sok) :)

2012. szept. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy ez az ő életében nagyon fájdalmas pont, ezért nem is szeret róla beszélni. Ma felhozódtak a gyerekek és mondta hogy szeretne már ő is csak még nem tudná megadni neki mindazt amit ő szeretne. Szóval ebben igazad van.... köszönöm :)
2012. szept. 2. 00:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha jót akarsz magadnak, és valóban boldog akarsz lenni, akkor ezt a kapcsolatot azonnal befejezed ezzel az emberrel.

Jellemgyenge, gyáva senki. Kb. ennyi a véleményem róla. Meg ahogy veled bánt mikor te voltál terhes..Olyan gyorsan dobbantottam volna az első lépésénél, hogy öröm nézni:D

2012. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!