Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha nem érzem magam...

Mit tegyek ha nem érzem magam jól a bőrömben?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom magamat a külsőmmel és a belsőmmel is elégedetlen vagyok és nagyon szégyenlős is vagyok...

Tanácsokat tudnátok adni hogy fogadjam el magam?

Tudom hogy ezt magamban kell lerendeznem de ha valakinek volt ilyen problémája mint nekem és vmi inspirálta rá hogy elfogadja önmagát az írja le légyszi :)



2013. jan. 6. 03:03
 1/2 anonim ***** válasza:

én is így érzem/éreztem magam, de mostanában magabiztosabb lettem.

a következőket tettem: fogytam néhány kilót (bár ez nem biztos, hogy vonatkozik rád). ez csodásan hatott rám: régi naci jött rám, megdicsérték az alakomat, láttam néhány irigykedő szempárt :D vettem néhány új ruhát amiben gyönyörűnek érzem magam (bár közel sem vagyok az) nézegetem magam a tükörben és érzem megérte hogy változtattam az étrendemen.

2013. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én inkább az a típus vagyok akinek sokszor megdicsérik az alakját és tényleg nincs semmi baj az alakommal még sincs önbizalmam egy kicsi se :(
2013. jan. 6. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!