Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Hogyan fogadjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan fogadjam el magam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az egèsz ott kezdődött hogy ötödikben az évfolyamtársaim folyton b**inak csúfoltak, mivel elég kislányos arcom volt. Ezt egészen nyolcadikig folytatták. Szerencsére találkoztam egy lánnyal aki jó fej volt velem, és egy idő után összejöttünk.

Volt hogy elkalandoztak a gondolataim hogy milyen lenne egy fiúval de aztán ezt mindig elhesegettem magamtól. Viszont nemrég megismerkedtem egy fiúval és beleszerettem. Nem csak belegondoltam hogy mi lenne ha... De a barátnőmhöz még ugyanúgy viszonyulok mint előszőr. Mit csináljak??? Én nem akarom elffogadni hogy bi vagyok. Vagy ez ellen nem lehet tenni?? Kérlek segítsetek!! :/


2012. nov. 25. 08:56
 1/4 ktk312 ***** válasza:
Hogy ne lehetne tenni ellene! Ne add át magad, gusztustalan dolog. Hidd el a nők jobbak ;) Ráadásul ebben a beteges világban...
2012. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még egyántalán nem biztos, hogy biszex vagy, ahoz több idő kell, hogy kiforjon lehet, hogy ez egy "fellángolás" ezalatt azt értem, hogy tini kíváncsiság.

De az első kommentelőnek üzenem ,hogyha tényleg az és elfolytja magában abból se lesz sok jó.

Ha később is így fogsz érezni akkor van benne valami és lehet az vagy de az sem tragádia mint ahogy sokak gondolják.

2012. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 schocko ***** válasza:
0%
B.zi vagy, el kell fogadnod.
2012. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha ilyen 16-17 akkor lehet csak a hormonok.

Ne gondolj rá és kész :D!

2012. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!