Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha zaklatnak...

Mit csináljak, ha zaklatnak és már nem bírom?

Figyelt kérdés

Az egész tavaly 8.-ban kezdődött.Jóban lettem az egyik 'nagymenő' sráccal,akiért a lányok odavannak,mert izmos,márkás és divatos cuccokat használ és beszólogat mindenkinek.Annyira jóba voltunk,hogy hozzájuk mentünk suli után minden délután,éjszakákig dumáltunk,párszor nála aludtam és ő is aludt nálunk.Utána egyik napról a másikra megváltozott,elkezdett velem is bunkózni és piszkált mások előtt.Piszkált azzal,hogy van rajtam pár kg plusz,hogy csúnya vagyok('kedvenc' beszólásom tőle:azért nem sminkelek,mert olyan csúnya vagyok,hogy a smink se marad meg az arcomon),stb.Depressziós lettem és minden este sírok ezek miatt...

De már nem bírom,mert a gimnáziumba is osztálytársak vagyunk és ott is piszkál a haverjaival együtt.

Mostanában olyanokat csinálnak,hogy felhívnak rejtett számon és beleüvöltenek elég durva dolgokat vagy különböző rajzokat dobnak a postaládánkba.Nem tudom,hogy beszéljek-e vele és hogyha igen,akkor mit mondjak neki.Régen nem volt ilyen és nem tudom,hogy mi történt.

Ráadásul szeretem és így még rosszabb ez az egész.


15L



2013. febr. 24. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek. De tényleg.
2013. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Miért is lennék 'idióta pitsa,k.rva'?

Elég merész dolog ilyeneket állítani másról pár sor elolvasása után.

Aki nem tud normális,nem bunkó dolgot írni,az minek jön fel erre az oldalra?!Ez kell ahhoz,hogy jól aludjatok vagy mi?


Nem viselkedtem kihívóan vele,egyszerűen csak a legjobb barátom volt.Ő most nem többet akar,hanem folyamatosan piszkál és tönkreteszi a napjaimat.Ha ennyire nem megy a szövegértés,nem itt kéne arcoskodni...

2013. febr. 25. 17:42
 13/18 anonim ***** válasza:
Hugi, te egy olyan srácot "szeretsz" aki többre értékeli a menőséget mint téged, és még baszogat is. Baj ha nem tudlak sajnálni?
2013. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy utoljára az oviban viselkedett veled így egy srác, mert tetszettél neki :)
2013. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem mi szeretnivaló van egy ilyen kis tarackon, de ízlések és pofonok... Azt kellene valahogy kibírnod, hogy abszolút ne vedd észre. Arcizmod ne rezdüljön, egyszerűen nézz át rajta, mint ha tényleg nem látnád, és nem hallanád. Nem kell semmivel kommentálni, meg visszaszólni. Az ilyen piszkálódás addig érdekes annak a tahónak aki elköveti, amíg van hatása. Ugyanis azon tudnak röhögni az idióta haverjaival. Ha látják, hogy baromira nem érdekel, nem bánt, nem dühít, egyszerűen oda se figyelsz, akkor elunják és keresnek egy másik áldozatot.
2013. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, az, aki le "idióta pitsázott", biztos valami önértékelési gondokkal küzdő kis farok, akinek nem megy a csajozás. :D

Mellesleg: kérj segítséget a szüleidtől, osztályfőnöktől/valamelyik tanárodtól, ha nem akarod a rendőrségre vinni az ügyet, de ez már tényleg zaklatás kategória. Ezzel simán fel lehetne jelenteni.

2013. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

akiért a lányok odavannak...beszólogat mindenkinek.Tényleg,nálatok ez a menő?!:D Ettől lesz egy srác álompasi?Jóég,itt vidéken nálunk az ilyeneket bunkóknak nevezik,és senkinek sem kellenek.De te beleszerettél úgy is,hogy beszólogat mindenkinek,és most meg ki vagy akadva,hogy téged is piszkál?Gratulálok..Pont az ilyen kérdések miatt hiszik azt,hogy a tiniknek csak ennyi eszük van.


Amúgy meg szólj vissza neki.Biztos tudsz róla egy-két infót,ami neki cikis lehet mások előtt.Vagy sz.rd le a fejét.Tök8,az a lényeg,hogy lássa,hogy nem tud megfélemlíteni,és(most kicsit nyersen fogalmazok) ő csak egy jelentéktelen csótány az életedben,akit bármikor elposhadsz,,még ha ez nem is így van.

15/L

2013. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Sokan azt írtátok hogy vagjon vissza de az nem jó mert ha annak akkora pofája van be fog téged árulni es ha meg jó színész is te fogod elvinni a balhét ,nem arulkodas ha akár szólsz a tanárnak ......
2013. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!