Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi pénzt adjak 11 éves...

Mennyi pénzt adjak 11 éves fiamnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 18:08
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%
Miért akarsz szülőként pénzt adni a születés napjára? Vegyétek meg együtt amire szüksége van ha nem tudod mit adj.
2009. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
26%

5000 forintot.

Úgysem fog vele semmit csinálni, el fogja rakni.

Ilyen korban ha vásárol valamit odamegy hozzád, és te döntöd el, hogy megveheti-e vagy nem.

5000 forint amúgy sem sok pénz. Én minden héten négyezret iszok el.

16/F

2009. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Azért nem vesszük meg együtt, mert nem tudom, hogy ő mit akar. Lehet, hogy gyűjt valamire, csak akarja hogy legyek vészhelyzetekre, szóval nem tudom hogy ő mit akar. Végül is, már nem 5 éves, tudja hogy mire kell neki, eltudja már költeni, nem pazarolja el cukorra, nyalókára, csokira!
2009. szept. 10. 18:16
 4/48 A kérdező kommentje:
Ttt volt egy válasz egy 16 éves fiútól, kitörölték a moderátorok?
2009. szept. 10. 18:33
 5/48 anonim ***** válasza:
87%

Nem törölték ki :)

Csak felül a (kérdféset alad) pipáld ki azt,hogy látni szeretnéd a nem hasznos válaszokat.Mert a fiú lelett pontozva és ezért a válasz a nem hasznosnak számít.

Kérdésre:Nem tudom,hogy álltok anyagilak.Van aki 10ezret ad van aki 2000forintot van aki 5ezret.Ezt csak te tudod,hogy mennyire érdemli meg a fiad.Hogy álltok.Mennyit engedhettek meg.

2009. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
74%
Én 14 éves vagyok és 5000 forintot kaptam kerianyumtól!
2009. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
49%

Én is gondban vagyok, mert decemberben lesz 10 éves a fiam.

Tavaly az egész család összedobott neki egy számítógépre (szülinap+kari) ami kb 150 ezer volt mindennel együtt. 6-an dobtuk össze.

Idén elég hülyén fog kinézni, ha kap 10 000ft-ot. Nem?

2009. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
94%
Emberek, hát hol maradnak a közös élmények? Menjetek el együtt valahova! Már 10 évesen csak a pénz az ajándék?
2009. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
97%

Talán kérdezd meg, hogy mit szeretne

Pénzt meg akkor adj csak, ha vmi komoly dologra gyűjt

Vagy vedd meg neki amire gyűjt úgy, hogy kipótolod a pénzét, ami még hiányzik

beszéld meg vele!

2009. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
95%
Az összeg meghatározásánál figyelembe kell venni, hogy számára, mennyi pénz okoz nagy örömet, melyhez figyelni kell a költekezési szokásait. Ha tudod mennyi az egy havi zsebpénze és ebből kb. mennyit költ ki is tudod találni a megfelelő összeget, amit adhatsz, ez a pénztárcádat sem terheli meg és a gyereknek is örömet okoz. Feltéve ez a módszer csak akkor válik, be ha a gyereknek minden meg van vásárolva, amire oly módon van szüksége, hogy nincs elhatározása arról, hogy mit is szeretne venni magának az ajándék pénzből, hanem később kezd rajta gondolkodni, amikor megkapta azt. Ez azt jelenti, hogy bármire elszórhatja, s ez váltja ki benne az öröm érzését.
2009. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!