Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mennyi idő után engednétek...

Ti mennyi idő után engednétek hogy a lányotok a barátjával aludjon?

Figyelt kérdés
a lányom 17 éves a barátja is. a lányom szűz. lassan 2 hónapja járnak
2013. febr. 28. 20:26
1 2 3 4 5
 1/50 intrepid ***** válasza:
87%
Majdnem mindegy mit engedsz meg neki, legfeljebb majd nem fogsz tudni róla, hogy megtörténik. (ha meg nem történt már a dolog). Ha megengeded neki, akkor ágyban párnák között teszi, ha bújkálnia kell, akkor a csoda tudja, hogy hol, és milyen között történik meg.
2013. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
27%
2 hónap után biztos nem engedném, minimum fél év, de jobban örülnék, ha még később. Nem kell elkapkodni, ismerjék csak meg egymást rendesen.
2013. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
több mint fél éve ismerik egymást
2013. febr. 28. 20:34
 4/50 anonim ***** válasza:
73%
Én már megengedném. Ha nem engedném, akkor titokban csinálnák. Még várhatnának egy kicsit, de végülis nem 2 napja ismerik egymást, és nem is 14 éves. Beszélgess vele a védekezésről és a felelősségről mindenképp.
2013. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
31%
17 évesen úgy engedném ha azért 8-12 hónapja legalább együtt vannak,és az is jó ha előtte ismerték egymást, 2 hónap után nem engedném,és meg is egyeznék a lányommal,17 előtt nem engedném egyátalán,és nem is akarná
2013. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
77%

Ez sajnos nem az anya döntése. Én anno 16 voltam amikor megtörtént és azóta is együtt vagyunk a párommal, most 37 vagyok.

Szerintem a szülőnek ebbe nincs beleszólása, igaza van az első válaszolónak, ha tiltod, akkor majd titokban pl. egy parkban megtörténik.

2013. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
66%
Amikor akarnak, csak védekezzenek. 2 hónap után már simán, de ha úgy érzik egy hét után is, már szinte felnőttek.
2013. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
66%
Én is 17 voltam, és én is szűz, mikor összejöttem a barátommal, 2 vagy 3 hét után együtt aludtam vele, anya megengedte, de ekkor még nem feküdtünk le. (Amúgy ennek már 4 éve és azóta is együtt vagyunk.)
2013. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
27%
egy 17 éves nem felnőtt,és ha rendesen nevelték akkor van tartása,nos 2 hónap utáni együttalvás korai,és van a szülőnek beleszólása,sok taknyos jól lepontozott de nem érdekel
2013. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
48%
Mi köze ennek a tartáshoz. Maradjunk már, hogy évekig várjunk a szexxel. Még jó, hogy nem házasságig és ha nem működik köztük a szex akkor tök értelmetlen az egész kapcsolat.
2013. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!