Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális, Hogy nem dönthete...

Az normális, Hogy nem dönthetem el mit csinálják szabadidőmben?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 16 leszek ,és a szüleim hétköznapokon egyáltalán Nem engednek el sehová délután még 1-2 órára se ,max bevásárolni,mondván,tanulnom kell ,ezt még megértem,de hétvégén se dönthetem el mikor/hova mennyek(Nem diszkó,oda Nem járok,hanem Max a barátomhoz) és azt se szereti ha a bártommal 3x találkozunk egy héten, Nem érti meg,hogy már Nem szeretek otthon ülni,szeretnék néha egyedül dönteni.Normális ez Az egész?Hogyan vegyem rá őket a több szabadságra ? A segítséget előre köszönöm :)

2013. márc. 1. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet pont a barátod miatt van. Félnek, hogy majd megdug, oszt szülöd a gyereket.
2013. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Régóta járunk, és a szüleim nagyon jól ismerik,szóval szerintem Nem ez a problémájuk
2013. márc. 1. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
15 vagy ha ovi óta jártok is korai lenne a szex,és szerintem nem halsz bele ha csak heti 2-3szor találkoztok,koncentrálja tanulásra,hobbidra,sportra,barátnőkre,gyerek vagy még.
2013. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemtudom ,hogy jött IDE de a kérdésbe NEM volt szó szexről, és Nem csak a pasimmal találkozhatok keveset,de a bnőimmle EGYÁLTALÁN nem
2013. márc. 1. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
az én szüleim is ilyenek :S ha van kedved beszélgetni, irj :) 15/L
2013. márc. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarázd meg nekik, hogy élni szeretnél. Minden szülő aggódik, de ez kóros egy kicsit. Mondd meg nekik, hogy nagyon fáradt vagy a sok tanulástól, lazítani szeretnél, meg ilyesmi. Szerintem alap, hogy egy 15 éves lányt elengednek a városba a barátaival vásárolni, beülni valahová. Kérdezed emg tőlük, hogy miért ilyen szigorúak.
2013. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!