Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Évfolyamtársam anyja meg akar...

Évfolyamtársam anyja meg akar verni. Normális ez?

Figyelt kérdés

13 éves 7. es lány vagyok. fiáról felraktam facebookra egy videót, amibe ő is beleegyezett(mármint a fia) ,a videó arról szól,hogy a fiú nevet, hülyéskedik.semmi extra nincs benne. a fiúval jóba vagyunk.:) ma rámírt a fiú elég trágár szavakkal hogy szedjem a le a videót. leszedtem. megkérdtem hogy beszéljen normálisan,nem tette. elkérte anyumék számát, megadtam avezetékest,felhívott az anyja vagy 6x mert nem vettem fel.amikor felvettem,nekiállt az anyja belekáromkodni a telefonba, hogy szedjem le a videót,megmondtam neki normálisan hogy már rég leszedtem.megkérdeztem mi a baj vele..avval jött ő dönti el, hogy ki mit tesz fel az internetre a fiáról.megint használta a szép szavait.mondtam neki, hogy ne ordibáljon már,erre felkapta a vizet , azt mondta holnap találkozunk az osztályfőnöknél, éshogy várjam hogy felpofoz.ordibálta.

most mit tegyek?


2013. febr. 14. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a szüleidnek! Ne felj tole. Nem csinalhat semmit. Ha igen fel kell jelenteni. Semmi rosszat nem csinaltal! nem buntetendő h felraksz egy videot. Raadasul az o beleegyezesevel. Az a chat megvan ahol beleegyezik? Semmit ne torolj!!
2013. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megverni szerintem. Mond el a szüleidnek mi történt és holnap beszéljétek meg az osztályfőnökkel. Ha az osztályfőnök is úgy látja be fogja hívni a te szüleidet és a fiú szüleit is.
2013. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Anyunak elmondtam. Nemizgatja.aput se. :) nemtudom megmutatni mert eloben mondta a fiu.
2013. febr. 14. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy erted h nem izgatja oket? Mikor elmondtad mit reagaltak? Nem haboritotta fel oket h egy vadidegen ordibalt rad es csunyan beszelt veled?
2013. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13 évesen azért már nem vagy olyan kis gyámoltalan. Ha a szüleid reakciója ennyi, az az nagy 0, akkor ha bejönne a nő, én biztos kiosztanám a helyedben.
2013. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vidd el valamilyen adathordozón a videót, hogy az osztályfúnök tudja, miről is van szó. Aztán meg kérdezd meg a srácot, hogy mi a jó élet baja van, amikor nem tettél fel semmi rosszat? Ráadásul tudott is róla! Ez nevetséges! Az anyja meg nem üthet meg, még indulatból sem! Ha megteszi, add vissza! Nem vagyok agresszív fajta, de soha az életben senkitől nem fogadnék el verést! Okkal sem, nemhogy ok nélkül! Ha úgy néz ki, ütni akar, figyelmeztesd, komoly tekintettel: "Fogja vissza magát, mert én nem a fia vagyok, és ne lepődjön meg, ha visszaütök!"
2013. febr. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Anyut azert erdekli kevesbe,mert eleg nagy szam van ahhoz hogy megvedjem magam:)

koszonom mindenki:)

2013. febr. 15. 06:28
 8/14 anonim válasza:
100%

Na, milett? Bocs, csak most olvastam a kérdést... Én ilyentől soha nem félek, lehet ő akárki.Visszaszólok neki, egyszerűen nemérdekel ... "amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten"

13/F

2013. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Adott egy pofont,kapott egy állast. Kaptam egy igazgatóit,valamelyik nap megy fater feljelentest tenni:)
2013. febr. 16. 17:17
 10/14 anonim válasza:

Hajrá=)Adott volna egy pofont, én nem álltam meg volna egy állasnál:D

13/F

2013. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!