Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak? Ezt...

Most mit csináljak? Ezt nehezen fogom feldolgozni.

Figyelt kérdés
Tegnap a 14 éves fiamnál megállapította a pszichológusnő, hogy fiú testbe zárt lány és hormon kezelést javasolt nála. Nemi diszfóriát állapítottak meg. A férjemnek el sem merem mondani, annyira aggaszt.
2013. márc. 1. 17:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Elkell mondanod a ferjednek! Egyutt konnyebben atveszelitek mint egyedul!
2013. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
És ez valamiben meg is jelenik nála? Szeret lányruhába öltözni, vagy mi?
2013. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Szörnyű lehet ilyen hírt kapni,és most igen is szükség van a segítségre.El kell mondani a férjednek is ,hiszen joga van tudnia mi van a gyerekével.Érzelmi támogatást csak is ő tud adni ebben a nehéz helyzetben.Össze kell fognotok,és együtt kell túllépni ezen a tényen.Kitartást.
2013. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak! Tényleg. Azt olvastam róla, hogy az olyan fiúkat akik lánynak érzik magukat női hormonokat kapnak még a serdülőkor alatt vagy előtte, így a hatás sokkal jobb... nem lesz utána problémája, mert csajosan fog kinézni.

Azt tegyétek ami a fiadnak (lányodnak) a legjobb.

2013. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért a biztonság kedvéért nézesd meg egy másik pszichológussal is, sőt én inkább pszichiáterhez vinném az mégis csak egy orvos!
2013. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mered elmondani a férjednek? Ezt muszáj. Mielött kezelésbe kezdtek mindenképpen kérjétek ki egy másik szakember véleményét is mert ez egy életre szól.
2013. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Pár piciként éreztem nála, hogy valami nincs rendben nála. Azaz hogy lányosabb tipusú, olyan ölelkezős és bújós, nem kifejezetten az a vagány fiú volt kicsiként. Most 12 éves korában kezdődött nála, hogy lányosabb ruhákat vett fel, de az apja leszidta őt, ezért titokban vesz fel szoknyákat, titokban festi a körmét, de én észrevettem a körömlemosó illatát rajta. Egy hónapja találtam meg a szekrényében néhány szoknyámat, amit felvett titokban, persze én nem szidtam le, de a férjem képes felpofozni olyanért, hogy befonja a haját. Ezért nem merem neki elmondani.
2013. márc. 1. 17:39
 8/15 A kérdező kommentje:
ma 17:36 Nem ő az első pszichológus, de ő konkrétan kimondta, a másik kettő (egyik pszichiáter) nem fogalmazta meg ilyen határozottan. Ők azt mondták, hogy lehet, de nem biztos.
2013. márc. 1. 17:41
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Hát a férjed egy igen fura ember, én tuti nem élnék együtt ilyennel.
2013. márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tragédia, nem halálos beteg. Boldog egészséges felnőtt lehet belőle, csak rajtatok múlik, hogy eltudja e fogadni saját magát.
2013. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!