Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 15 éves lányt miért nem...

Egy 15 éves lányt miért nem lehet otthon hagyni egyedül? Ti otthon hagynátok? (lent)

Figyelt kérdés
Én vagyok a lány.Anyum holnap éjjel nem lesz itthon és át küld ismerősökhőz hogy ne legyek egyedül...Mindenben ilyen,pl a busszal 20 percre levő boltba is nehezen enged el,meg csak sétálni is(De azért oda elenged).Nem vagyok megbízhatatlan,sosem csináltam semmit amit ne engedett volna.Ha megkérdezem miért,azt mondja hogy mert kitudja mi történik ebben a mai világban,ráadásul éjjel stb...De szerintem ez már nagyon túlzás...

2013. márc. 1. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
ha így haladtok, te sose fogsz férjhez menni...
2013. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 éves vagyok, de simán beparáznék egyedül. Ha már ketten vagyunk, én vagyok a bátrabb! :D
2013. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol laktok, ha a közbiztonság nem jó, és félni lehet, hogy valaki bemegy a házba, és esetleg megtámad vagy kirabol, akkor érthetö, minden egyéb esetben nem.
2013. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek egyedül otthon lenni, máshol pedig nem tudok aludni! :/


De vc-re nem merek ki menni ha egyedül vagyok. Pedig panelban lakunk nem kertes házban

2013. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:Én is félek ettől...De remélem azt azért fogok.:) Különben 18 éves korom után apámnál fogok élni,ő sokkal másabb...De most nem engedi hogy oda költözzek,a tudta nélkül meg nem mehetek el míg nem töltöm a 18-at,mert ő felel értem...Amúgy sem jó a kapcsolatunk,pont az ilyen dolgai miatt,meg mert állandóan mindenen ideges ha pl:nem talál valamit 10 percen belül,már ordibál és unalmas hallgatni.De ez már más téma.:)


2.Nem vagyok félős típus,szerencsére.:)


3.Újpesten.De sosem próbáltak ide betörni meg semmi,születésem előtt se...Persze,itthon volt anyum minden este de ezt nem tudhatják akik be akarnak törni.


4.Én tudok máshol aludni,bátyáméknál,(a barátnőjével él)meg apumnál szoktam.És Ki merek menni vécére,max valami horror film után kicsit félve.:)

2013. márc. 1. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Azért én felnőtt fejjel átéltem, hogy éjjel míg otthon aludtunk a 2 kicsi gyerekem meg én meg a férjem betörtek hozzánk. Azóta akkor is rettegek ha mindenki itthon van! Fényes nappal talán nem kellene annyira paráznia de éjszaka sztem jogis a félelme. Egy napot meg te is kibírszl
2013. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, engem 10 éves koromban egyszer egyedül hagytak itthon, hiába könyörögtem, hogy ne, mert nagyon féltem (hogy miért, az most mellékes). Ott ültem az ebédlőben, közben betörtek és kirabolták a fél házat :) én nem vettem észre semmit, mert becsuktam minden ajtót és üvöltettem a TV-t, annyira féltem. Ha hallom, hogy matatnak a folyosón, akkor biztos, hogy kimegyek és megnézem ki az. Ki tudja mi történt volna... a közbiztonság nálunk jó, mondhatni ,hogy kvázi luxus helyen lakunk, nincsenek cigányok, nincsenek hajléktalanok, csak csupa középosztálybeli ember. Én vmennyire megértem, hogy anyukád félt Téged. Jó az én esetem sem mindennapi az igaz, meg 15 évesen kislány sem vagy már, hogy ne tudj magadra vigyázni. Viszont anyukád is érthető.
2013. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Jajj azért ne ijesztgessétek már. :)

Szerintem nagy baj nem lehet, nem vagy már pici. Mondd meg anyudnak,hogy mielőtt lefekszel többször megnézed,hogy zárva van-e az ajtó és,hogy felhívod ha bármi baj van.


Engem itthon hagytak többször, de egyre emlékszem kifejezetten amikor 15 évesen 10 éves öcsémmel maradtam este. Apa közölte délután 5-kor,hogy megy horgászni, majd jön és lehetőleg mindketten legyünk életben mire hazaér.

Mi történt: hajnali ötig gépeztünk és apa elküldött minket aludni.


Ugye milyen rémisztő? :)

2013. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én 20 vagyok, és ugyan ez van... sőt, egyedül még csak a lakásba sem mehetek be, ha a nagymamám visz haza sötétesés után...


Könyörgöm, más ilyen korban már egyedül él, vagy a saját családjával!

Nemrég töltöttem egyedül az első éjszakámat, bár alig akarták megengedni... Na, ez a tulzás, a 15 éves kort még meg is értem...

2013. márc. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!