Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mivel töltenétek az...

Kamaszok, mivel töltenétek az estét, éjszakát ha egyedül lennétek otthon végig?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 23:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Néha tanulok, gépezek, függök. :D
2011. dec. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mintha nem egyedül lennék (kivéve persze a családdal való társalgást): olvasnék, filmet néznék, TV-t néznék, neteznék.
2011. dec. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Sokat vagyok egyedül.

Lekötöm magam,ha éjszakára is egyedül hagynak akkor valósznűleg este aludni fogok. Bár nem mindegy,hogy iskola időben vagy hétvégén hagynak otthon. Ha hétvégén akkor elmegyek erre-arra aztán hazamegyek.

2011. dec. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát én is sokat vagyok egyedül, így mondjuk nagyon éjszaka még nem voltam. Tv-znék, filmet néznék, olvasnék, neteznék, esetleg keresnék valami számítógépes játékot, ami leköt. Meg persze aludnék is. Biztosan eszembe jutnának, olyanok, hogy elszökök, kimegyek, vagy átugrok valakihez, de lusta volnék megtenni és nagyon merszem se lenne hozzá.
2011. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én ha ma este lennék itthon egyedül, akkor tanulnék, mert jövõ héten elképesztõ mennyiségũ dolgozatot akarnak megíratni velünk, azt se tudom, hogy fogok mindegyikre tanulni. Aztán egy idõ után biztos megunnám, utána neteznék, filmet néznék, zenét hallgatnék. Nem hiszem, hogy lefeküdnék aludni. :D 15/L
2011. dec. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
áthívnék pár embert:)
2011. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Alvással mi a f*sszal mégis?
2011. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk alvással...
2011. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
attól függ hány évesen
2011. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én anno unokaöcséimmel jártam a várost, szerepjátékokat játszottunk az utcán éjjel. Tök jó buli volt.

Beültünk hamburgerezni, aztán 1-2 felé hazamentünk, filmeztünk egész éjjel, nappal meg aludtunk.


Mikor tökegyedül voltam otthon, akkor meg film-kaja-net, míg bírom. :)

2011. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!