Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engem miért nem szeret senki...

Engem miért nem szeret senki az iskolában?

Figyelt kérdés
Már az általánosban gyűlölt mindenki, a gimiben ez csak folytatódott. Mindig mindenhol engem találnak meg, hogy a közösség összekovácsoló erejét az én kizárásomban találják meg. Állandóan bántanak, mert gyenge és vékony vagyok. Most is volt facebookon egy ilyen [link] persze nem mondták ki de érzem hogy rólam van szó.
2013. márc. 2. 01:12
 1/7 A kérdező kommentje:

rátett egy lapáttal, hogy apám közölte hogyha nem a városban tanulok tovább akkor nem támogat

így viszont már nincs sok értelme az életemnek kár eröltetni

2013. márc. 2. 01:14
 2/7 anonim válasza:
69%
Ez elég nehéz kérdés. Ha kigyúrnád magad, szerintem akkor meg azért utálnának, mert erősebb vagy náluk. Talán ha verbálisan mindig vissza tudnál vágni, de csak finoman, akkor rájönnének, hogy veled nem jó szórakozni, mert még a végén ők égnek be. Fordulj Istenhez. Mindennap rendel 0-24 ig, és nem kell beutaló sem, nem vár el hálapénzt, csak teljes őszinteség. :)
2013. márc. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igazából...

kb. mindenki ugyanolyan bizonytalan a korosztályotokban.. de komolyan.

Sajnos a legjobb védekezés a támadás... Amíg bántanak valakit, addig elterelik a figyelmet a saját hibáikról, hiányosságaikról, és nagyon próbálkoznak elhitetni magukkal, hogy mekkora királyok... Pedig nagyon hasonlóak a problémáitok.


A hosszan tartó kínzás megváltoztat benned valamit és már sugárzik rólad, hogy e vagy a gyenge, meg a bántható...

Nálunk is volt olyan, akit sokat bántottak. Ketten is. Mindketten iskolán kívüli dologba kezdtek. Az egyik a színészet felé indult el, ott mindenki különc, és nagyon jó barátokra talált. A másik pedig sportolt, ahol annak a bizonyos sportnak a szeretete adta meg a közös hangot. Versenyekre járt, és a sporttársaival barátkozott.

Sok időt töltesz a suliban, de nem az az egész élet.

Gondolom te sem szereted őket. Ne érdekeljen, hogy mit mondanak. Csak azok szavára adj, akik fontosak neked.

2013. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tipikus bűnbak keresés...én visszavágnák.

Mert te Zsuzsi olyan tökéletes agy? Szerintem előbb fésüld ki a fogaidat aztán beszélgethetünk...és te Zoli?Tuti hogy a Te.lehelletedtől döglöttek ki a dinoszauruszok,Zsoltika pedig biztos a.farka hosszát kompenzálja a kondizással....

2013. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azért mert te sem szereted őket, és magadat. önértékelés, önbizalom, másképp nem megy.

amúgy meg mi baj van a várossal? jó a városban tanulni

2013. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány? és milyen idős
2013. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nincs különösebb oka. Minden osztályba kell egy ember, akit kollektívan lehet utálni, mert az emberek undorító lények.. A saját hiányos egójukat próbálják úgy növelni, hogy másoknak a hibáira mutogatnak. Én is a te szerepedet töltöttem be az osztályomban.. Tudom hogy most nagyon szar és nem látod a végét, de egyszer el fogsz ballagni és vége lesz az egésznek. Arra pedig ne is gondolj, hogy az életednek emiatt nincs értelme, mert az élet nem az iskolából áll. Én is sokáig azt hittem, de aztán rájöttem, hogy nagyon nem. Találtam magamnak egy hobbit a sulin kívül, és ennek köszönhetően barátokat. Hirtelen az osztály már nem is lett olyan fontos, elenyésző része lett az életemnek, egy szükséges rossz, amit megtanultam elviselni. Aztán meg egy idő után az osztálytársaim is eléggé felnőttek ahhoz, hogy máshogyan vezessék le a felesleges energiáikat, és egyre kevésbé foglalkoztak velem.. Egy évtizedes folyamatos megaláztatást és önutálatot persze nem lehet meg nem történtté tenni, mindig viselni fogom a nyomát, de megerősödtem, és te is meg fogsz. Tarts ki, vége lesz.
2013. jún. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!