Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik oszt. Társamat...

Slora kérdése:

Az egyik oszt. Társamat hívogatja egy ismeretlen néha az iskolában is a szünetekben. Ha az osztálytársam felveszi a telefont senki se szól bele. Hogyan rázza le ezeket a telefonhívásokat? 12/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Az osztálytársad kapcsolja ki a telefonját az iskolában, egyébként pont egy időben lehet a szünetetek a "zaklatóval", nem érdekes? Te vagy? :)
2011. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mcpatrik@citromail.h válasza:
menyen be a t-mobilba és mondja meg hogy ezt csinálja valaki és ott majd elintézi de azért kézdezze meg hogy mit tudnak ezzel csinálálni.
2011. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a 'zaklató'!Azért köszi a válaszokat
2011. jan. 29. 13:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tud még ötleteket??
2011. jan. 30. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan rád gondoltam, csak valaki olyanra, akinek az életritmusa a tietekhez hasonlít.

Tipp: amikor megint megcsörög a szünetben, nézzetek jól szét, mert biztosan látni is akarja a reakciótokat.

Ne aggódj, de ha mégis félnétek, szóljatok a szülőknek.

Remélem többet segítettem. :)

2011. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen köszi!
2011. jan. 31. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!