Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, tegyek valamit?...

Mit tegyek, tegyek valamit? Kamasz lányaim a fürdőkádban rendszeresen birkóznak.

Figyelt kérdés

15 és 16 évesek. Gyakran fura hangok jönnek ki a fürdőszobából. tegnap nekem is bemutatták, mit szoktak csinálni. lényegében birkóztak, közben gyakran víz alatt voltak, víz alá nyomták egymást, stb. csoda, hogy nem fulladt meg egyikük sem. de azt mondják, élvezik. én először majd szívbajt kaptam.

megtiltsam nekik?


2013. márc. 3. 15:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
O_O
2013. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát eleve nem normális,hogy 15-16évesen egymással fürdenek..tehát nem a birkózással van itt a legnagyobb baj azt hiszem...
2013. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
külön szoktak fürödni. de időnként birkóznak együtt. és nem csak a kádban. máshol még belefér, de ott?
2013. márc. 3. 15:59
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Örülj neki, hogy ilyen "gyerekesek" és nem a szexen, az iváson, bulikon jársz eszük. :)
2013. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésedben azt írod,hogy a fürdőben,víz alá nyomták egymást..ruhában voltak?vagy akkor hogy?

Elég furcsa,megkérdezném miért csinálják...mi ilyet még a bartnőimmel se csináltunk.Valahogy le kellene állítani az ilyesmikről őket..ennyi idősen szerintem nem normális ez a viselkedés

2013. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem ez fura. Főleg azért,hogy gondolkozol rajta,hogy leállítsd-e őket. Arra a válasz határozott:IGEN!

Semmilyen nemű és korú embernek nem kéne a fürdőben birkóznia, mert fokozottan balesetveszélyes! Főleg,hogy vízalányomkodják egymást...

2013. márc. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

fürdőruhában voltak közben.

úgy nem veszélyes, nem csúszhatnak el, vagy hasonló. nagyobb sarokkádunk van. legfeljebb megfulladhatnak, ez aggaszt csak. bár strandon is csinálnak ilyeneket.

2013. márc. 3. 16:47
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
küldd hozzám őket.
2013. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
29%
Jahh, hozzám is küldheted, elbírkózgatnék én is velük!
2013. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
"ugy nem veszelyes [...] legfeljebb megfulladhatnak" hat ezen besirtam :)
2013. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!