Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy nem szerete...

Miért van az, hogy nem szeretem a sört? Ti mikor kezdtetek el inni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálom az ízét. A gyümölcsöset szeretem, de a klasszikusat egyszerűen ki nem állhatom. Sokszor szégyellem magam, hogy társaságban (barátokkal) sör helyett hűsítőt kell igyak. Vajon miért nem szeretem? Mások úgy vedelik, mintha 3 napig szomjaztak volna... kissé zavaró. 16/f
2013. márc. 7. 20:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem örülj ennek a ténynek, jobb mintha alkesz lennél, ha meg a barátaid cikiznek miatta, akkor nem a barátaid, ne szégyelld!! Sőt légy büszke magadra, hogy nem piálsz. Én szándékosan nem ittam tiniként, mert apám-anyám alkesz, eleinte furcsa volt a barátoknak, aztán megszokták és már nem is kínáltak alkohollal.
2013. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy kötelező sört inni? Kérj bort (VBK-t, azt szeretik ők is biztos) vagy fröccsöt stb. Nem csak sör van a kocsmákban.


Mindenkinek más az ízlése, ez van, el kell fogadni. Ha nem ízlik ne idd. Bátyám se szereti.


Én is így 16 éves korom körül kezdtem el nagy ritkán iszogatni. Akkor meg is ártott az 5 sör meg a feles vodka :D a tapasztalatlanság... :)


20F

2013. márc. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez most miért baj???? Ismerek felnőtt férfiakat, akik szintén nem szeretik a sört (nőket is akik meg igen), csak nem problémáznak ezen, azt isszák ami jól esik, nem másnak akarnak megfelelni.
2013. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti a sört. Ahogy mondjuk a tökfőzeléket sem.
2013. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Én sem szeretem.Viszont a macival vagyok úgy, mint haverjaid a sörrel: egész nap tudnám inni.

No nem félreérteni, nem hiába van úgy fogalmazva, hogy tudNÁM:D

Most kezdtem kb. 2 hónapja így oszttársaimmal meg két tanárommal eljárogatni az egyik helyi kocsmába, és így kezdőként 4 pohártól és 400 Ft-ból kész vagyok:D


17/F

2013. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért gáz ha nem szereted? Szerintem meg az a gáz, ha 16 évesen azon aggódsz, hogy jajj nem tudsz a haverokkal vedelni...Inkább öld azt a kevés pénzed valami hasznosabba.


17F

2013. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem vagy egyedül. Ezeknek a magyar söröknek valami förtelmes, ótvar íze van. Akinek egy kicsit is számít, az alkohollal együtt milyen ízt visz be a szájába, az nem iszik itthon sört. Namindegy.
2013. márc. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Hidd el, utolsó, itt Szerbiában sem jobb a sör! Egyenesen undorító íze van! Legalább is szerintem. Amúgy ha ez megnyugtat, engem is szekálna vele a haverok. Mondjuk én nem járok velük kocsmába.
2013. márc. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
*szekálnak
2013. márc. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az egyáltalán nem baj, hogy nem iszol max mást kérsz.

Én 16 évesen próbáltam először, akkor nem ízlett és én is elgondolkoztam mit szeretnek ezen. Utána 19 éves koromban megint megpróbáltam akkor már lement :)

2013. márc. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!