Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek tanitgatni a...

Mikor kezdtétek tanitgatni a babátokat pohárból inni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem el. Egy hét múlva 8 hónapos a kisfiam. Mindig csak egy nagyon kicsi folyadékot teszek a pohár aljába, és úgy adom neki, no, nem a kezébe, egyelőre én tartom neki. Elég jól megy már az ivás, pedig csak pár alkalommal tanítgattam még.
2009. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

1 napos korától.


Jöhet a lepontozás!


Egyik fiam sem ismerte a cumisüveget.

2009. okt. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De jó!Köszönöm szépen a válaszod.Én most kezdtem hozzá a héten a pohár szoktatáshoz de ügyetlenke még azért azt hittem hogy korai de akkor ugy látom, hogy nem.8hónapos a kislányom.
2009. okt. 7. 12:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Dehogy pontozlak le!Tudom itt szokás de én nem teszem és remélem senki semm!
2009. okt. 7. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is szinte pár napos korától kezdve pohárból iszik.Mi se használtunk cumisüveget.
2009. okt. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is csak nagyon kevés ideig használtuk a cumisüveget.Pár hetes kora óta iszik pohárból.
2009. okt. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos válaszait:)
2009. okt. 7. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hónapos korától, de akkortól csak pohár volt. Már 15 hónaposan úgy sétálgatott a fél kezében a pohárral, mint egy kis "iszákos", mindig ivott belőle egy kicsit, felrakta az asztalra, levette :-).
2009. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!