Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, iskolaidőben a...

Kamaszok, iskolaidőben a hétköznap délutánokat, estéket mivel szoktátok tölteni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 17:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Forumozás,anime,manga olvasás,Tv,(Sok) tanulás :) iskola idő:suli Wifi feltörése :D
2013. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11-es: És, sikerült már megszerezni?

Nálunk is le van kódolva, de osztálytársam jó forrásokból megtudta, így tudunk wifizni:D

2013. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Általában 3-ig suliban vagyok. Egy héten kétszer van különórám (matek,angol) ilyenkor olyan 5 körül érek haza (bejárós vagyok). A buszon megírom a házit vagy tanulok,hogy otthon minnél kevesebbet kelljen:) Egy héten háromszor járok futni-ebből egy nap vasárnap- Heti kettő zumbám van vagy fitness,mikor mi:) Van mikor netezek- facebook,ask,gyik,skype,camozgatok,blogolok ilyesmik-

Imádok körmöt festeni,szóval van mikor délután jön valaki és megcsinálom a körmét. Kutyát kiengedem kb 1-2 órára futkározni vagy elmegyek vele biciklizni. Elmegyek a barátaimmal a kocsmába/pubba teázni 'pletyizni'. Takarítok -eléggé zavar ha valami nincs a helyén,ezért állandóan pakolgatok valamit-. Van mikor csak szépítkezek, hajpakolás,hajfonás,gardróbamat átrendezem, kivasalom a ruhákat,ékszereket pakolok. Aztán van amikor fényképezek vagy rajzolok. Vagy suli után elmegyek rossmanba,dm,müllerbe ilyesmikbe nézelődni. Vagy sorozatokat nézek, sütiket sütök, xboxozok.

Vagy csak fekszek az ágyban,zenét hallgatok és gondolkozok.

Annyi minden van,még így se írtam le mindent :D

Szeretem minden időmet kihasználni és valamivel eltölteni,mikor mihez van kedvem:)

16/l

2013. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ahogy olvastam, elég mozgalmas az életed:) Minden tiszteletem a tiéd, hogy ennyi minden belefér a napjaidba és hogy ilyen jól be tudod osztani az idődet.


Volt már olyan, hogy unatkoztál?:D

2013. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
hát általában ha szabadidőm van, mert annyi különórám van, hogy ilyen keveset fordul elő, akkor sorozatokat nézek, énekelek, zenét hallgatok, és olvasok, esetleg hétvégente ha több időm van akkor rajzolok, meg írok is :)
2013. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

tegnap 21:27

Köszönöm szépen:)

Szerintem ezek ilyen alap dolgok :D Nem,szerintem még életemben nem untakoztam:) Amire szeretnék arra szakítok időt,ezért nem is értem pár barátomat,hogy ha pl egy nap edzésük van akkor már egész nap nem érnek rá,vagy ha egy nap találkoznak valakivel akkor mással már nem is lehet.

Nekem ha 2 találkozás között van fél órám,akkor felhívok valakit,hogy "hékás nem érsz rá egy picit sétálgatni" vagy ilyesmi :D

Ha meg már nem tudok mit kezdeni magammal,akkor alszok,imádok aludni is. Amúgy annyira érthetetlen számomra amikor írkálnak,hogy "unatkoznak és mit csináljanak?" hát úristen annyi minden van,hogy alig lehet választani,hogy mit csinálj

2013. márc. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Régebben én is volt, hogy unatkoztam.Ez azért volt, mert az életem kb. a kockulás körül forgott és volt, hogy apám eltiltott vagy megszabta, hogy napi 1 órát gépezhetek.Na ilyenkor unatkoztam, mert nem tudtam magammal mit kezdeni és azt sem tudtam, hogy egyáltalán mit lehet csinálni.Ez így viccesen hangzik, de tényleg így volt, fogalmam sem volt, hogy mit csináljak, így jobb híján TV-t néztem.A másik ok, amiért nem tudtam mit csinálni, hogy a baráti köröm kb. 4 főből tevődött össze, és kb. semmit nem csináltam sosem a kockuláson kívül, a napjaimat ez töltötte ki.

Mostanában ez már egyáltalán nincs így, volt, hogy 3 hónapig nem volt gépem, de nem is hiányzott, elfoglaltam magam mással.

2013. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Tanulassal sajnos. Nagyon le tud farasztani, igy este eleg koran elalszom. Neha tv-zek, gepezek. Itt leginkabb chatelek az osztalytarsaimmal. Kb ennyi.

Hobbibol idegen nyelveket tanulok, de ez is tanulasnak mondhato. Hetvegen tobb idom van, akkor tobb dolgot is csinalok, de hetkoznap nem nagyon fer bele semmi.

2013. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Nagyobb részt olvasás,tanulás,de most már előtte/utána/közben zenehallgatás gépezés+most fogok lovardát váltani tehát hetente 1-szer,2-szer lovagolni is fogok :)
2013. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Délután(kb.fél 3 tól(mert előtte vannak rendes óráim)6-7ig) különórák,ami mind zene.

Este pedig tanulás és lecke olyan 10-ig

Üdv.12/L True

2013. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!