Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ebből most baj lesz? Nem kéne...

Ebből most baj lesz? Nem kéne jóban legyek velük?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a gimit szeptemberben és van 2 fiatal tanár és tanárnő,akikkel jóban vagyok.A tanárnőt előtte is ismertem,mert egy helyre jártunk teniszezni és jóban voltunk.Ő mutatott be később a másik tanárnak és kiderült,hogy ő fotózik elég profi szinten és megkérdeztem,hogy csinálna-e rólam pár képet.Belement és tegnap megcsináltuk a képeket és egyet beállítottam Facebook profilképnek és a címének a nevét írtam és azt,hogy "köszönöm :)♥".Ma rákérdezett a legjobb barátnőm,hogy mi van köztem és a tanár között,mert már sokan beszéltek erről.

Jó,tényleg eszméletlenül helyes,de nincs köztünk semmi,csak jóban vagyunk és néha beszélgetünk.

Meg a csajszi tanít 2 tantárgyból és félévkor is megadta olyan átlagra az 5-öst,amire 4-est kellett volna adnia és az osztálytársaim elkezdték,hogy azért adta meg,mert jóban vagyunk.De már többször mondtak ilyeneket,de valahogy nem érdekelt.

Viszont most,hogy már a legjobb barátnőm is mondja és visszagondoltam azokra,hogy néha miket csinálunk,úgy tényleg fura...



2013. márc. 9. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen visszakéne venni ebből, mert kirúgás lesz a vége!

Tanár diák kapcsolat nem elfogadott, és már a gyanú is elég arra hogy kihajitsák.

2013. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne húzni a határt, mert így ennek nagyon nem lesz jó vége.

De tulajdonképpen a tanáraid is tudhatnák, hogy mit szabadna és mit nem. Rendben van, hogy fiatalok de hát akkor is! Gondolok itt pl.: a fotózásodra.


Én nagyon fontosnak tartom a jó diák-tanár kapcsolatot és kell is, de ez már szerintem is túlzás...

2013. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy ez annyi embernek fura. Hamarosan túl gyanús lesz és akár a legjobb barátnőd is megutálhat!

Röviden: saját tapasztalatom alapján mondom ezt, mert osztálytársammal ugyanez volt és azok között voltam, akik az igazságosságot követelték MINDENKIVEL szemben, nem csak a csókosokkal!

2013. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, kiteheted a képet és meg is köszönheted az illetőnek személyesen az átvételkor, de nem kell netre írogatni, mert lehet annak ő sem örül, ha mindenki látja, hogy ő csinálta. Hiába fotózik, ha referenciaként akarná használni, azt nem így tenné.

Tölts velük kevesebb időt, elvégre mégiscsak a tanáraid, nem haverok vagytok. Ők is hibásak ebben, amiért nem tudják helyén kezelni a dolgot, de neked sem jó, mert már így is kezdenek megutálni az osztálytársaid. Persze megértem, hogy nehéz, mert pl. teniszre is együtt jártatok és szinte barátnők lehetnétek/vagytok. Legyél velük rendes, de inkább keress más barátokat pl. osztálytársakat és velük töltsd az időd.

2013. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!