Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szinte depresszioba esek! Mit...

Szinte depresszioba esek! Mit tehetek? 1

Figyelt kérdés
Annyira erzelgos vagyok az utobbi idoben, hogy az mar szar.Mindenki gondjat a vallamra veszel..ha anyukam szomoru en meg szomorubb leszek..ha a baratomnak nincs kedve az enyem is elmegy.Egyszeruen megfolyt az az erzes amikor tudom, hogy valaki aki szeretek nem boldog.Ez egy szintig normalis,de nalam mar nem az.Ugy erzem sokszor, hogy ha megszunne korulottem minden az jobb lenne.Mit tehetek?Segitsetek kerlek.
2013. márc. 14. 20:55
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem baj vannak fiúk,lányok akik nagyon érzékenyek lesznek tinédzser korukba !!
2013. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is érzékeny vagyok mostanába.

De én a barátom miatt. Mert féltékeny vagyok/sajnos/ szerintem a semmire..de ...

Felhúzom magam minden apróságon. Türelmetlen vagyok azért kiborulok hamar. Bár szerintem a szüleim válása, és apa ritkán látása okozza nagyrészt az én érzékenységem. A kamasz kor hozzátesz.

Neked nem váltak el ? 16/L

2013. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!