Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rám hajtott az apám egyik...

Rám hajtott az apám egyik barátja? Beszéljek róla anyának?

Figyelt kérdés

Nemrég tűnt fel,de nem zavar annyira a dolog,mert nagyon jól néz ki,divatos,udvarias és jó fej is.

Apa onnan ismeri,hogy egymás mellett van az irodájuk (ügyvédek) és jóban lettek.Személyesen csak nemrég találkoztunk és akkor teljesen elvarázsolt,de idősebb nálam 17 évvel.

Viszont olyanokat csinál,hogy pl. ő a sulim ügyvédje és bent volt a héten valami miatt és találkoztunk és elkezdtünk beszélgetni a folyosón csak úgy,utána elhívott ebédelni és képes volt visszamenni értem a sulihoz.Meg utána beszélgettünk Facebookon is,mert ráírtam egy hülye indokkal.Tegnap ott voltam nála és tök jó volt és mondta,hogyha ráérek valamikor,akkor talán elmehetnénk moziba.Nem tudom,hogy most komolyan rám hajtott-e vagy csak jó fej.

Még sosem volt velem ilyen és anya mindig mondja,hogyha alakul majd valakivel valami,akkor beszéljek vele róla...De nem tudom,hogy ezt elmondjam-e vagy ne.Mert lehet,hogy én értem félre vagy anya kiakadna vagy valami.


17L



2013. márc. 16. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted félre. Rád hajtott. Beszélgess erről a szüleiddel, és hallgasd meg a véleményüket, de ha tetszik a pasi, akkor tetszik. Ne hagyd hogy lebeszéljenek bármiről is.
2013. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm és a párja között 18 év korkülönbség van, és több éve együtt vannak, a lány családja imádja a pasit...

Ha komolyak, normálisak vagytok, nem lehet belőle gond. Szerintem megbeszélheted anyukáddal, de ne sértődj meg, ha egy kicsit megrémül, vagy az első reakciója kicsit heves lesz. Légy őszinte. :)

2013. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Hány éves az ügyvéd?:)
2013. márc. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Meselj rola anyudnak, mert ez volt a kerese. De ne nevesitsd, ne mondj rola konkretumot, csak hogy udvarol egy jol szitualt harmincas pasi. Baratkozzanak a gondolattal. Nem olyan bunos dolog ez. De, meg mielott belemerulsz, gondold at! Az en parom csak 8 evvel idosebb nalam, de ugy gondolom, ennel nagyobbat nem vallalnek be, egy negyvenes no meg csinos, fiatal, egy hatvanas pasi viszont mar oregedo ur... Persze kerdes, hogy mit akar toled. Ha csak le akarna fektetni, talan nem a baratja gyerekenel probalkozna, mert a baratsag ramehet, ha tisztesseges veled. A kapcsolat ugy meg miattad neccesebb. O mar lehet, hogy megallapodna, neked viszont gyanus, hogy csak egy allomas... Szoval en azert a pasit is megkerdeznem, hogy mire megy ki a jatek.
2013. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
bocsi: ha nem tisztesseges veled.
2013. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is 17 évvel idősebb nálam. Már 5. éve lesz, h együtt vagyunk.

VISZONT: 17 évesen ismertem meg, várt amíg nagykorú nem leszek. Addig barátok voltunk. 18 évesen pont volt barátom. Ő tovább várt. 19 és fél voltam amikor össze jöttünk. 2 és fél hónap után volt az első szex.


Szerintem (de lehet h tévedek) csak szexre hajt, mert fiatal vagy, naívab mint a 30'-as nők és ha jól veszem ki az írásodból, szűz is, ami látszik is.

Beszélj róla anyukádnak. Ha belemész a dologba, sokáig várasd a szexel.

Légy óvatos!

2013. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
ha jól kereső ügyvéd akkor összejönnék vele.
2013. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Apának nem beszélnék róla,mert nehezen viselné a dolgot...Szerinte még mindig az ő pici kislánya vagyok.Szóval erről csak anyával tudnék beszélni.

Az a gond,hogy a pasi egy nőcsábász,mert tudja magáról azt,hogy jól néz ki és hogy odavan érte mindenki.Szóval emiatt is bonyolult a dolog.

A keresetével nincs gond,de nálam nem az az első szempont.

2013. márc. 16. 19:15
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Ezt mondd el anyukádnak! Kozzád képest vén kecskékkel ne kezdj!! Ő meg koccoljon le, és alapítson családot, és ne játszon PedoMacit!
2013. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hat, ha te is latod, hogy milyen ember akkor legy ovatos! Ha nem adja fel az elso visszautaitasra, akkor is nagyon-nagyon sokaig udvaroltass. De sztem ez a dolog csak a szexre megy ki. Dontsd el, hogy ezt szeretned-e... De ha szuz vagy, akkor inkabb egy szep viszonzott szerelemben kene...
2013. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!